>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
czemu taki wzrost dramatyczny na Levadie Tallin? Przed meczem 1.6 teraz 4.2, kartek nie ma, wynik 0 - 0 . Mecz towarzyski
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Kolejny, który nie wie o co chodzi, a niby wielki specjalista od kosza...
Chodzi mi o sytuację, kiedy na zegarze było 29 sekund do końca, a zawodnik z TNT stał 21 sekund z piłką, niespotykane. 99/100 drużyn by faulowało.
Hmm, ale po co ? Dobre krycie,gościu nie trafi czy traći piłke i ciągle mamy 8 sek do końca,dużo czasu na akcje na remis lub zwycięstwo po trójce. Faulują, może być z 2 ,zrobic sie -4 i w zasadzie pozamiatane.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Kolejny, który nie wie o co chodzi, a niby wielki specjalista od kosza...
Chodzi mi o sytuację, kiedy na zegarze było 29 sekund do końca, a zawodnik z TNT stał 21 sekund z piłką, niespotykane. 99/100 drużyn by faulowało.
Hmm, ale po co ? Dobre krycie,gościu nie trafi czy traći piłke i ciągle mamy 8 sek do końca,dużo czasu na akcje na remis lub zwycięstwo po trójce. Faulują, może być z 2 ,zrobic sie -4 i w zasadzie pozamiatane. TNT fatalnie to zrobili, pchalbym się pod kosz,licząc przynajmniej na faul hehe,że mi ktoś noge podłoży ????
 
devvon 88

devvon

Użytkownik
Kolejny, który nie wie o co chodzi, a niby wielki specjalista od kosza...
Chodzi mi o sytuację, kiedy na zegarze było 29 sekund do końca, a zawodnik z TNT stał 21 sekund z piłką, niespotykane. 99/100 drużyn by faulowało.
Nie spotkałem się jeszcze żeby przy takim czasie (nie oszukujmy się 8 sekund to jest kupa czasu w takiej sytuacji) ktoś faulował czy dzieli ich tylko jedno posiadanie. Po co ryzykować odjechaniem na dwa?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom