>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Mam to samo a próbowałem z 3 różnych telefonów :;/:
Lipa, wpłacam tam od lat, pierwszy raz dostałem spiny mobilnie i nie umiem ich użyć:cool: Też próbowałem na 3 urządzeniach ;) Trzeba pewnie zainstalować jakąś pierdółkę ale nikt nie pomoże.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Lipa, wpłacam tam od lat, pierwszy raz dostałem spiny mobilnie i nie umiem ich użyć:cool: Też próbowałem na 3 urządzeniach ;) Trzeba pewnie zainstalować jakąś pierdółkę ale nikt nie pomoże.
Jak flash to sprobuj zainstalowac &quot;puffin browser&quot; z playstore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
klemi 52

klemi

Użytkownik
Lipa, wpłacam tam od lat, pierwszy raz dostałem spiny mobilnie i nie umiem ich użyć:cool: Też próbowałem na 3 urządzeniach ;) Trzeba pewnie zainstalować jakąś pierdółkę ale nikt nie pomoże.
www.pinnacle.com/m
wejdzcie przez ten link, u mnie zadzialalo
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Lipa, wpłacam tam od lat, pierwszy raz dostałem spiny mobilnie i nie umiem ich użyć:cool: Też próbowałem na 3 urządzeniach ;) Trzeba pewnie zainstalować jakąś pierdółkę ale nikt nie pomoże.
Próbowałem na telefonie z opery i miałem to info o flashu. Zalogowałem się z Chrome&#39;a i poszło bez problemu :) nie mam czasu czytać z czym tam wcześniej miałeś miała problem, ale może to pomoże ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Wczoraj po przerwie lepiej wyglądała Puig a teraz to loteria znów ????

A Malarz zakrzywił czasoprzestrzeń albo sędzia na****** :cool:

Dokladnie dlatego wczoraj dalem na Puig bo liczylem na zmeczenie,a tu patologiczne granie w tym turnieju przez descz. Pewnie Ruska ja wezmie
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
U kangurów w kosza to jest pierwszy mecz PO, dlatego uważam, że mecz będzie zacięty i na styku. Możliwa jak najbardziej dogrywka (dwa poprzednie mecze pomiędzy tymi drużynami Cairns u siebie wygrało).
1 kwarta under 41,5 @1,8
⛔ Perth ostro pocisnęło
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Boserup 3-4* --&gt; 7-5 ciężko ale jakoś idzie, Rodionova spuchła już, będę w szoku jak tego nie wygra
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Taipans -1.5 pierwsza kwarta @2 za plaska stawke w Bet365 Tam nawet za za pol stawki zagram -4.5 1q @ 3.20 w Unibet bo jest szansa.
21:31...⛔ ⛔ ⛔ 4.5 ale nie w ta strone co trzeba ech ????
Gram za stala stawke Perth wygra 2 kwarte @ 2.75 Bet365....Taipans nie moze z pola rzucic a wiec warto probowac, watpie ze w 2q sie cudownie odmieni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom