>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
juras333 802

juras333

Użytkownik
fritz był blisko comebacku, ale ebden się nie posikał i to wytrzymał ???? a fritz pięknie pikuje w dół rankingu, kolejne ok 50 pozycji ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
A oilers z lotnikami ✅ ? albo sabres ✅?
Dobra spróbowałem 2 duble:
Pingwiny +wild = AKO @2.26 ✅
oraz
Nutki(blues) ✅+ Kings= AKO @2.16
pierwsze ako ✅
drugie ako w połowie drogi, kings dopiero zaczynają ???? Ide spać, więc jutro rozlicze
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
to szedłbym w strone myszek
Mousesports @2.00
✅
16:10 NiKo i Oskar show
P.S.
Panowie na czacie bet365 powinni się uczyć obsługi od panów z unibetu...
Pisze do nich właśnie że mam dalej nierozliczony zakład na żywo na pingwiny, ten do mnie że zazwyczaj do godziny czasu są rozliczane, mówię mu okej, ale już minęło prawie 1,5 godziny od zakończenia meczu więc proszę o przesłanie tego zakładu do działu który rozlicza. A ten zamiast wysłać, to się kłóci że mecz się zakończył o 4:44, i twierdzi że dopiero będzie mógł przesłać to o 5:44. Ja się go pytam skąd ma takie informacje że mecz się zakończył o 4:44? oczywiście nie odpowiedział nic, z ciekawości sprawdzam forum i widze że wszyscy pisaliśmy o 3;50 o tym że pingwiny fart itd. rozliczałem typ, no to mu mówię że na forum akurat odnośnie tego meczu pisałem i wiem że się skończył wtedy mecz, w końcu po kilku minutach dalszej &quot;dyskusji&quot; chyba nie wiedział co powiedzieć, powiedział że wkrótce zostanie rozliczony i opuścił czat, żenada...

Zhe Li oraz kings rozlicze jutro, Dobranoc ????
 
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Valentine wielkie dzięki za myszki uratowałes mi dzień bo rangersi mnie trochę utopii ????
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Taipans -1.5 pierwsza kwarta @2 za plaska stawke w Bet365 Tam nawet za za pol stawki zagram -4.5 1q @ 3.20 w Unibet bo jest szansa.
Od 3 spotkań we własnej hali nie wygrali kwarty 1 z rywalami&gt; jakieś argumenty czy po prostu na pohybel
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Od 3 spotkań we własnej hali nie wygrali kwarty 1 z rywalami&gt; jakieś argumenty czy po prostu na pohybel
Excel, ale excel jest przystosowany do over underkow a nie handicapow, ale tutaj zaufam. Zobaczymy co bedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom