>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Ten Csto troche jakby patologiczny jest. dalem +7.5 na rene. bylo 6-4&gt; 6-16. Tam graja jacys uposledzeni gracze?
6:4 w CS po stronie CT to znaczy tyle co przewaga 10pkt w 1 kwarcie w NBA ????
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Astralis - Optic na Nuke, więc śmiało można wbijać w Duńczyków. Może kurs nie za wysoki (1.36) ale wydaje mi się, że powinno spokojnie wejść ;)
 
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Panie Majster, to juz nawet pogadac nie mozna?:grin:
&quot;CS jest jakiś patologiczny&quot; &quot;Tam grają upośledzeni gracze&quot;
To nie jest rozmowa tylko ból dupy, powtarzam nie znasz-nie graj albo nie płacz.
 
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Zależy od mapy, w tym przypadku to po prostu forma s1mple&#39;a oraz fakt że renegades przegrali w głowach
Zgodzę się po części ale też nie można tak mówić &quot;forma s1mpla&quot; (fakt grałsuper) ale spójrzmy że Guardian po 10 rundach miał 1 killa więc to się wyrównało po części.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Zgodzę się po części ale też nie można tak mówić &quot;forma s1mpla&quot; (fakt grałsuper) ale spójrzmy że Guardian po 10 rundach miał 1 killa więc to się wyrównało po części.
Uwierz mi że można ^^ Wystarzczy spojrzeć na wczorajsze one man show NiKo w meczu NaVi-Mousesports ^^
P.S. Co sądzisz o dublu Pingwiny + Wild? Oba zespoły u siebie, dallas przegrywa wszystko co się da, pingwiny dużo strzelają w tym sezonie, a jets wygrali ostatnie spotkanie więc też niekoniecznie się spinać będą ???? ?
 
verno 713K

verno

Znawca - Hokej
Uwierz mi że można ^^ Wystarzczy spojrzeć na wczorajsze one man show NiKo w meczu NaVi-Mousesports ^^
P.S. Co sądzisz o dublu Pingwiny + Wild? Oba zespoły u siebie, dallas przegrywa wszystko co się da, pingwiny dużo strzelają w tym sezonie, a jets wygrali ostatnie spotkanie więc też niekoniecznie się spinać będą ???? ?
Nie przypominaj mi tego lepiej ???? .
P.S Co do Pingwinów się zgodzę natomiast odnośnie Dallas mam dziwne przeczucie że dziś wygrają, bardziej pewnym typem do dubla będą Nutki, sam też gram takiego Pingwiny+Nutki ;)
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Nie przypominaj mi tego lepiej ???? .
P.S Co do Pingwinów się zgodzę natomiast odnośnie Dallas mam dziwne przeczucie że dziś wygrają, bardziej pewnym typem do dubla będą Nutki, sam też gram takiego Pingwiny+Nutki ;)
A oilers z lotnikami? albo sabres?
Dobra spróbowałem 2 duble:
Pingwiny+wild = AKO @2.26
oraz
Nutki(blues)+ Kings= AKO @2.16
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom