>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
M 239

mikki

Użytkownik
Bilbao śmierdzi na kilometr
Jak wygrają to będzie przeciez już 5 albo 6 łamak na własnym stadionie w tym sezonie ????
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
W Legii trzeba brać over 1,5. Dobre kursy a wszyscy widzą co się dzieje na boisku. Pierwsza bramka i się zacznie strzelanie, ew można wyczekać over 1 z 10 minut i będzie
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Odetnijmy się na moment od LE, która mnie niesamowicie denerwuje i nie wiem czemu ja to gram...
Carreno-Busta/Cuevas -3,5g @ 1,80
Oglądałem chłopaków w poprzedniej rundzie, grali naprawdę solidnie i wygrali niesamowicie trudny mecz. Ich rywale jakoś średnio mi pasują do debla, zwłaszcza Lorenzi, jego styl tu nie będzie pasował. Warto!
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
over 1.0 w meczu Legii @1.60
over 1.5 w meczu Legii @2.37
Ajax strzeli @1.72
W Legii trzeba brać over 1,5. Dobre kursy a wszyscy widzą co się dzieje na boisku. Pierwsza bramka i się zacznie strzelanie, ew można wyczekać over 1 z 10 minut i będzie
100%
i znowu się zgadzamy :cool:
 
siarzewski 196

siarzewski

Użytkownik
Odetnijmy się na moment od LE, która mnie niesamowicie denerwuje i nie wiem czemu ja to gram...

Carreno-Busta/Cuevas -3,5g @ 1,80

Oglądałem chłopaków w poprzedniej rundzie, grali naprawdę solidnie i wygrali niesamowicie trudny mecz. Ich rywale jakoś średnio mi pasują do debla, zwłaszcza Lorenzi, jego styl tu nie będzie pasował. Warto!
jak są brane pod uwagę punkty w ewentualnym trzecim secie? 1pkt = 1gem?
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
ja mam taką wizję na LE ...

Celta DNB @ 1.83⛔ oraz over 2,5 @ 2,0⛔
Borussia M. BTS @ 1,80 ⛔
Gent BTS @1.95⛔ oraz over 2,5⛔ @ 2,0 oraz over 10 rogów 2,05⛔
Anderlecht DNB @ 1,83 narazie 2-0 to dam ✅
Legia na live przed tv
Man UTD over 2,5 @ 1,90 narazie 1-0 to w grze
Villareal DNB @ 1,80 narazie 0-1 to dam ⛔

co Wy na to relane coś jest z tego ?
narazie to się tak przedstawia.
ale kto z reką na sercu chcociaż podobnie jak ja nie myślał ?? wszystko na odwrót ????????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
over 1.0 w meczu Legii @1.60
over 1.5 w meczu Legii @2.37
Ajax strzeli @1.72



100%
i znowu się zgadzamy :cool:
Też się Panowie z Wami zgadzam, będą tu bramki. Na razie brakuje skuteczności, a z minuty na minutę będzie więcej miejsca.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
10 darmowych spinów w Pinnacle na Construction Cash. Bez obrotu 5 na pc + 5 na telefonie
przypominam
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
narazie to się tak przedstawia.
ale kto z reką na sercu chcociaż podobnie jak ja nie myślał ?? wszystko na odwrót ????????
W Gladbach to był jakiś cud z zarówno bramką Fiorentiny jak i tym, że Gladbach nic nie wykorzystał w tylu okazjach. Jak to Ci pomoże to ja też udupiłem na Gladbach ;)
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
specjalnie brałeś nadgodziny na Ligę Europejską ????

ja na 19.00 mam dubel

Ludogorets DNB @ 1.90⛔
Sparta 2x @ 1.66 ⛔tylko nie ma Rosickiego i 3 innych pepików
dotego dokladam mecze z 19 grane w dublu


hahahah co za złodziejaszki czwartkowe :grin::grin:
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
W Gladbach to był jakiś cud z zarówno bramką Fiorentiny jak i tym, że Gladbach nic nie wykorzystał w tylu okazjach. Jak to Ci pomoże to ja też udupiłem na Gladbach ;)
ja nie grałem tych typów wyżej tylko podawałem jak ja to widzę akurattak że spokojnie ,tego dubla wczesniejszego z Ługotorcem i Spartą pograne...
wszystko na odwrót w rewanżach też tak będzie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom