>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
M 239

mikki

Użytkownik
Bilbao śmierdzi na kilometr
Jak wygrają to będzie przeciez już 5 albo 6 łamak na własnym stadionie w tym sezonie ????
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
W Legii trzeba brać over 1,5. Dobre kursy a wszyscy widzą co się dzieje na boisku. Pierwsza bramka i się zacznie strzelanie, ew można wyczekać over 1 z 10 minut i będzie
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Odetnijmy się na moment od LE, która mnie niesamowicie denerwuje i nie wiem czemu ja to gram...
Carreno-Busta/Cuevas -3,5g @ 1,80
Oglądałem chłopaków w poprzedniej rundzie, grali naprawdę solidnie i wygrali niesamowicie trudny mecz. Ich rywale jakoś średnio mi pasują do debla, zwłaszcza Lorenzi, jego styl tu nie będzie pasował. Warto!
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
over 1.0 w meczu Legii @1.60
over 1.5 w meczu Legii @2.37
Ajax strzeli @1.72
W Legii trzeba brać over 1,5. Dobre kursy a wszyscy widzą co się dzieje na boisku. Pierwsza bramka i się zacznie strzelanie, ew można wyczekać over 1 z 10 minut i będzie
100%
i znowu się zgadzamy :cool:
 
siarzewski 196

siarzewski

Użytkownik
Odetnijmy się na moment od LE, która mnie niesamowicie denerwuje i nie wiem czemu ja to gram...

Carreno-Busta/Cuevas -3,5g @ 1,80

Oglądałem chłopaków w poprzedniej rundzie, grali naprawdę solidnie i wygrali niesamowicie trudny mecz. Ich rywale jakoś średnio mi pasują do debla, zwłaszcza Lorenzi, jego styl tu nie będzie pasował. Warto!
jak są brane pod uwagę punkty w ewentualnym trzecim secie? 1pkt = 1gem?
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
ja mam taką wizję na LE ...

Celta DNB @ 1.83⛔ oraz over 2,5 @ 2,0⛔
Borussia M. BTS @ 1,80 ⛔
Gent BTS @1.95⛔ oraz over 2,5⛔ @ 2,0 oraz over 10 rogów 2,05⛔
Anderlecht DNB @ 1,83 narazie 2-0 to dam ✅
Legia na live przed tv
Man UTD over 2,5 @ 1,90 narazie 1-0 to w grze
Villareal DNB @ 1,80 narazie 0-1 to dam ⛔

co Wy na to relane coś jest z tego ?
narazie to się tak przedstawia.
ale kto z reką na sercu chcociaż podobnie jak ja nie myślał ?? wszystko na odwrót ????????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
over 1.0 w meczu Legii @1.60
over 1.5 w meczu Legii @2.37
Ajax strzeli @1.72



100%
i znowu się zgadzamy :cool:
Też się Panowie z Wami zgadzam, będą tu bramki. Na razie brakuje skuteczności, a z minuty na minutę będzie więcej miejsca.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
10 darmowych spinów w Pinnacle na Construction Cash. Bez obrotu 5 na pc + 5 na telefonie
przypominam
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
narazie to się tak przedstawia.
ale kto z reką na sercu chcociaż podobnie jak ja nie myślał ?? wszystko na odwrót ????????
W Gladbach to był jakiś cud z zarówno bramką Fiorentiny jak i tym, że Gladbach nic nie wykorzystał w tylu okazjach. Jak to Ci pomoże to ja też udupiłem na Gladbach ;)
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
specjalnie brałeś nadgodziny na Ligę Europejską ????

ja na 19.00 mam dubel

Ludogorets DNB @ 1.90⛔
Sparta 2x @ 1.66 ⛔tylko nie ma Rosickiego i 3 innych pepików
dotego dokladam mecze z 19 grane w dublu


hahahah co za złodziejaszki czwartkowe :grin::grin:
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
W Gladbach to był jakiś cud z zarówno bramką Fiorentiny jak i tym, że Gladbach nic nie wykorzystał w tylu okazjach. Jak to Ci pomoże to ja też udupiłem na Gladbach ;)
ja nie grałem tych typów wyżej tylko podawałem jak ja to widzę akurattak że spokojnie ,tego dubla wczesniejszego z Ługotorcem i Spartą pograne...
wszystko na odwrót w rewanżach też tak będzie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom