>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
On raczej nie jest taktykiem tylko po prostu osobą już mega uzależnioną. Ja mam premię tylko za wkłady klientów, a nie stosunek wkładu do wygranej, więc nie powiem mu nic mimo, że typek jest w porządku i da się z nim pogadać . To skąd on ma hajs też pozostanie jego tajemnicą, a zawsze mu kibicuję, aby weszło bo wygra to przyjdzie jeszcze raz i zostawi więcej ????
Może dla niego to są drobne? ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
On raczej nie jest taktykiem tylko po prostu osobą już mega uzależnioną. Ja mam premię tylko za wkłady klientów, a nie stosunek wkładu do wygranej, więc nie powiem mu nic mimo, że typek jest w porządku i da się z nim pogadać . To skąd on ma hajs też pozostanie jego tajemnicą, a zawsze mu kibicuję, aby weszło bo wygra to przyjdzie jeszcze raz i zostawi więcej ????
Przeciez teraz pracuja za granica...10k to 2.5k euro..
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Przeciez teraz pracuja za granica...10k to 2.5k euro..
Za granicą był w Holandii, ale ile lat temu to nie mam pojęcia. Wiem dokładnie jaką ma pracę i mimo, że nie najgorsza to niemożliwe jest zarabiać tyle, aby poświęcać 40 tysięcy miesięcznie na zakłady
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Ta Jabeur to w ogole powinna juz dawno przegrac 6:1 6;1. Baba tylko ma sile i czasem trafi. Svitolina pomaga swiecami i mysle czy tu ni zagrac na Jaziriego w spodnicy
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jabeur @1.66
Svitolina nie znajduje pomyslu na gre przeciwniczki ktora jest prosta jak budowa cepa.
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Svitolina nieźle z jakimś tunezyjskim no-name
W dodatku mniejszym niż 170cm, a serwis ze Svitoliną trzyma lepiej niż Isner
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom