>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Dziwną prawidłowość zaobserwowałem w koreańskiej lidze kobiałek. Jak jedna drużyna wygrywa i nie koniecznie wyżej notowana to przeważnie ta druga sama dostarcza punkty, wystarczy przebijać na drugą stronę ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Gsw -5,5
76ers +20,5
Wizards -4,5
Ako 2.92 bet365 za 1/2
Siadlo w nocy ✅
Zamiast 2.92 roziczono mi po kursie 3.06 z komentarzem &quot;twoj bonus Parlay zostal dodany do twoich zwrotow&quot;, oswieci mnie ktos na temat bonusu Parlay? Jestem nowy na bet365
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Siadlo w nocy ✅
Zamiast 2.92 roziczono mi po kursie 3.06 z komentarzem &quot;twoj bonus Parlay zostal dodany do twoich zwrotow&quot;, oswieci mnie ktos na temat bonusu Parlay? Jestem nowy na bet365
Im więcej typów w jednym zakładzie tym bonus większy procentowo. Po prawej stronie w zakladce z bonusami jest o bonusie amerykańskim z tabela z ilością zakładów i bonusem jaki wtedy jest.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Siadlo w nocy ✅
Zamiast 2.92 roziczono mi po kursie 3.06 z komentarzem &quot;twoj bonus Parlay zostal dodany do twoich zwrotow&quot;, oswieci mnie ktos na temat bonusu Parlay? Jestem nowy na bet365
Jesli grasz pre,dodają bonus,zadarzyło sie nawet,ze dostawałem +50-70e.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Klient u mnie pograł za 5 koła over 0,5 do przerwy w Australii w nogę, jak myślicie dadzą radę? Z tego co często obserwuję na live tę ligę to tam prawie zawsze pada bramka d przerwy, ale on ma ostatnio syndrom Siekiery ????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz! Musze pozniej wbic na kompa, bo w wersji mobilnej nie widze zadnej tabelki z bonusem amerykanskim ;) kurde fajny ten bet365, czuje sie jakbym stracil czas grajac na betfairach i ladbroksach ????
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Pracujesz w stacjonarnym? Chyba spuscil ziomek 5 kafli w kiblu
Ta. Żeby tylko 5 kafli. Podliczyłem go. W ciągu miesiąca 40 tysięcy na minusie jest. Ziomek ma nasrane we łbie bo gra tylko i wyłącznie live&#39;y na bramki w danych meczach. Jakieś badziewia towarzyskie gdzie wynik to sprawa drugorzędna. To nie było tak, że od początku nie trafiał, miał pierwsze tygodnie naprawdę spoko, gdzie czasem plusował, czasem zgrywał do zera ale nigdy nie był na minusie ale od 2 tygodni tak leci w dół, że masakra. Karma
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz! Musze pozniej wbic na kompa, bo w wersji mobilnej nie widze zadnej tabelki z bonusem amerykanskim ;) kurde fajny ten bet365, czuje sie jakbym stracil czas grajac na betfairach i ladbroksach ????
Op prawej zazwyczaj jest bonus piłkarski i jak się kliknie to wyskakuje okienko i tam na górze w okienku jest zakładka promocje. Po jej kliknięciu pojawiają się inne promocje, wsród nich bonus parlay za sporty amerykańskie.
EDIT
O na górze wrzucili link
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Byłem zaskoczony, ze w STS w punkcie mozna grać live, jak jestem w Inowrocławiu to czasem wdepne i zagram, nawet emocjonująca sprawa - miałem over 0,5 w Japonii ostatnia akcja leci samuraj sam na sam minął bramkarza i nie trafił. Nie tylko ja to puściłem, także w lokalu *****burza była niezła ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Brisbane - Sydney over 1,5 do HT @4,6
Czysto teoretycznie w ostatnich 5 meczach u siebie Brisbane strzeliło 10:6 czyli 2:1, a Sydney na wyjeździe 15:4 czyli 3:1.
W ostatnich 2 meczach rozgrywanych w Brisbane pomiędzy tymi drużynami padł BTS do HT.
Odwołuję się do statystyki najnowszej, która oparta jest o aktualne składy i bieżącą formę obu drużyn. Śmieszą mnie przywoływane przez niektórych staty z przed kilku lat albo nawet kilkunastu co jest już demagogią.
Pragnę zaznaczyć, że chociaż trafiam w Australii bts-y do HT ze skutecznością średnią 50% to ostatnie 2 typy mi weszły ????
Każdy gra na własne ryzyko, a ja tylko zwracam uwagę na możliwość zarobienia ????
⛔ kicha, gratulacje dla kolegi, który przewidział X do ht :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom