>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [52]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Wystarczyło, ale co do tego kto bierze mecz to się przekonamy. Gdyby miała wziąć albo inaczej gdyby stosur miała oddać mecz to by to zrobiła w 2 setach, a tak się nie stało. Obie łamią się jak zapałki więc tu wszystko może się zdarzyć
A dlaczego mialaby oddac, bo nie jestem w temacie? Jakis fiks czy Stosur jedzie na inny turniej?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
A dlaczego mialaby oddac, bo nie jestem w temacie? Jakis fiks czy Stosur jedzie na inny turniej?
Ja mówię że nie wygląda jakby miała tankować, zaznaczałem to już po pierwszym secie. A teraz piszę tak bo podając typ Jakupovic większość pisała że stosur nie chce tego wygrać. Chyba że koledzy wiedzą coś więcej to mogą się podzielić ????
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Ja mówię że nie wygląda jakby miała tankować, zaznaczałem to już po pierwszym secie. A teraz piszę tak bo podając typ Jakupovic większość pisała że stosur nie chce tego wygrać. Chyba że koledzy wiedzą coś więcej to mogą się podzielić ????
To daje na Jakupovic. Kurs kasliwy jeszcze jest a rzeczywiscie Stosur albo bez formy albo na obiad sie spieszy.
2:1 dla Jakupovic w 3 secie @1.95 na mecz bet365
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Można było złapać 3.00 na Busan Sonicboom ???? . W przerwie 3.40 na Dongbu Promy xD. Kontra i pewny zysk, coraz bardziej zaczynają mi się podobać te dziwne ligi w kosza ???? . /Chyba, że jest jakiś ekspert z tej ligi i nie warto kontrować xD?
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
✅
Tak jak mówiłem. Stosur nie wyglądała jakby miała oddać ten mecz bez walki. A skoro nie tankowała to mecz ten powinien się skończyć w 2 setach. Bardzo słaby jej mecz ale zwycięstwo to zwycięstwo. Kto grał ze mną a nie z 5 innymi osobami to myślę że zadowolony :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Można było złapać 3.00 na Busan Sonicboom ???? . W przerwie 3.40 na Dongbu Promy xD. Kontra i pewny zysk, coraz bardziej zaczynają mi się podobać te dziwne ligi w kosza ???? . /Chyba, że jest jakiś ekspert z tej ligi i nie warto kontrować xD?
A moim zdaniem nie warto. Goście w kryzysie i od 4 spotkań rzucają na katastrofalnej skuteczności. szerzej tutaj https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-2-02-2017-czwartek-142462-2.html#post6294772
każdy oczywiście sam podejmuje ale gospodarze na 80 % wygrywają to spotkanie
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Można było złapać 3.00 na Busan Sonicboom ???? . W przerwie 3.40 na Dongbu Promy xD. Kontra i pewny zysk, coraz bardziej zaczynają mi się podobać te dziwne ligi w kosza ???? . /Chyba, że jest jakiś ekspert z tej ligi i nie warto kontrować xD?
Skontruj i pożegnaj się z kasą.
Dongbu jest przeceniane,częso gram przeciwko nim,bo buki dobre kursy dają.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Taki mętlik mi w głowie zrobiliście, że już sam nie wiem co robić xD. Dobra, szukamy nowych typów ???? .
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
F
vesnina win 2 set
2.20
Mysle ze narazie nie warto co cornet fajnie sie porysza po korcie a ruska delikatnie mowiac ma za duze cisnienie

tylko napisalem i cornet sie polamala

Od siebie polecam lapac over w meczu hokeja lotwa korea pld to jest uniwersiada studenciakow i wpada tam bardzo duzo bramek mysle ze warto poczekac az linie zejdzie do 9.5 i atakowac smialo albo nie czekac i 10.5
Mi sie udalo 8.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom