>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Skoro nad AO wszyscy rozstawieni lecą pokolei, to proponuje takich tegorocznych zwycięzców:
Singiel mężczyzn - Mischa Zverev
Debel mężczyzn - Polmans M. / Whittington A.
Singiel kobiet - Lucic Baroni
Debel kobiet - Liang C. / Yang Z.
Mikst - DellAcqua C. / Reid M.
kurs 6.666
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Aek-Asteras
Te zespoły w styczniu łamały, plus 3 lata temu z 0-1 na 3-1. Można obserwować overek na live.
Obecnie 1,71 na o 0.5 do przerwy.
ed. tak 3 lata temu @rodzyn7
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dzięki @_Hank_! Puściłem po kursie 2 za 1k i okazało się, że Schone kropnął strzał warty 2 tysie Leci REP!
_____
rafalo co sie stalo z twoimi zakladami? Wiecznie jedyne co tutaj piszesz to ile to tysiecy nie wygrywasz...moze zaczniesz rozliczac przegrane zaklady. Jak to jest, ze ostatnio coraz mniej ludzi ma jaja by rozliczac przegrane zaklady...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Over 3,5 żółtej w spotkaniu Utrecht - Ajax @ 1.85 (uni)
Tam jest zawsze dużo walki, mega koncentracja i spiny, powinien
być lekko overek kartkowy.
Kluivert strzela po gwizdku i jest numer 4! ✅:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Rozliczamy poranne wtopy. Na szczęście geniusz Schone + bramki na 2:3 i 2:4 dla Sevilli ogarnęły sprawę na ✅ ????
Prat - Badalona, Segunda B
powyżej 1.5 @1.83
15 minuta
⛔ 0:0
Anadolu - Amedspor
powyżej 4.5 @2.00
do przerwy jest 0:3, a gospodarze mają na koncie czerwoną kartkę, gole na 2:0, 3:0 padły już w przewadze. Pograne grubo.
⛔ 0:3...
rafalo co sie stalo z twoimi zakladami? Wiecznie jedyne co tutaj piszesz to ile to tysiecy nie wygrywasz...moze zaczniesz rozliczac przegrane zaklady. Jak to jest, ze ostatnio coraz mniej ludzi ma jaja by rozliczac przegrane zaklady...
Dlaczego się dowalasz? Rozliczam wszystko na bieżąco... Mam pokazać Ci jakiś kupon? Mogę pokazać. Po prostu nie wszystko co gram na live tu wrzucam, bo czasem nie chcę kogoś wprowadzić w błąd. Możesz być jednak pewny, że wszystko sumiennie rozliczam. Jakbym o czymś zapomniał, śmiało, pisz.
Ja w przeciwieństwie do niektórych serio gram jak piszę ???? Serio.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom