>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney vs Adelaida
Pierwsze 2 minuty i 2 ładne akcje obu zespołów (w podziale 1-1), a teraz? Jakby miał być remis?
Nieuznany gol dla Sydney, jak dla mnie to tam spalonego nie było. Sędzia obstawił 0-0 ht?
Powtórka pokazała - spalonego nie było ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Jak Linia na Ht zejdzie na under over 86.5, to mozna dosc grubo grac over 86.5, bo powinni pokryc nawet jesli zaczna ceglic i linia z 90.5 spadnie na 86.5
over 85.5 HT @ 1.95 za plaska stawke. Koszykowka Hawks.
✅ ✅ ✅
Co do,2HT...Jesli linia wzrosnie do 198.5, to mozna spokojnie ladowac under. Ja jesli taka linia sie pojawi, to gram za 2.5 stalej stawki.
 
forky 734

forky

Użytkownik
✅ ✅ ✅
Co do,2HT...Jesli linia wzrosnie do 198.5, to mozna spokojnie ladowac under. Ja jesli taka linia sie pojawi, to gram za 2.5 stalej stawki.
Ja bym uważał z tym underem. Wszystkie drużyny w kosza (oprócz NBA i może CBA) mają dzikie parcie jak tylko mogą rzucić 100pkt. Już nie raz się na tym przejechałem. Więc jak po 3Q wynik będzie oscylował w okolicach 77-80 pkt dla którejś z drużyn to radzę unikać ciśnięcia w under chyba, że zrobi się koło under 205,5 i wyżej
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ja bym uważał z tym underem. Wszystkie drużyny w kosza (oprócz NBA i może CBA) mają dzikie parcie jak tylko mogą rzucić 100pkt. Już nie raz się na tym przejechałem. Więc jak po 3Q wynik będzie oscylował w okolicach 77-80 pkt dla którejś z drużyn to radzę unikać ciśnięcia w under chyba, że zrobi się koło under 205,5 i wyżej
watpie, mam staty z ponad 54 meczow...tutaj nie ma prawa byc wiecej niz 199.5, ale rozumiem ze roznje to bywa, nie ma pewniakow, jednak zmienilem taktyke jak i pare rzeczy w excelu i gram tylko i tylko jesli linia wyznaczona sie pojawi.
 
midq 677

midq

Użytkownik
jesli dobrze zrozumialem to evans mowil ze linie sa mokre i grac nie moze i zaraz po tym pobiegł do kibla
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forky 734

forky

Użytkownik
watpie, mam staty z ponad 54 meczow...tutaj nie ma prawa byc wiecej niz 199.5
Ja wiem, ze statystyki często dobrze podpowiadają mówię tylko, że w koszu jest takie dziwne parcie na 100 pkt i nie da się tego przewidzieć statystykami ???? możliwe, że under wejdzie spokojnie bo przecież może być 102-95 i plaża ???? takie tylko luźne spostrzeżenie rzuciłem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom