>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Busta glowa pusta . Jak będzie dawał co bp się łamać to istomin znowu wygra. Trzeba mu dac Majchrzaka to wtedy przegra
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Busta glowa pusta . Jak będzie dawał co bp się łamać to istomin znowu wygra. Trzeba mu dac Majchrzaka to wtedy przegra
Oglądasz ten mecz ? Intensywna gra jest ? Długie wymiany ? Bo przy ewentualnym 5 secie można by wchodzi w Hiszpana, z racji tego, że Istominowi będzie kończyć się paliwo w baku.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Oglądasz ten mecz ? Intensywna gra jest ? Długie wymiany ? Bo przy ewentualnym 5 secie można by wchodzi w Hiszpana, z racji tego, że Istominowi będzie kończyć się paliwo w baku.
Włączyłem na 2 gemy przy serwisie busty i intensywna gra była
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ten Agut to od kiedy się zrobił taki przebijak? Ostatnim razem jak go oglądałem to pokazywał spore umiejętności, a tu daje się łamać ćpunowi.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dobrze, że teraz Ferrer wygrał seta na 1:1 bo jakby teraz już było 2:0 dla Bautisty to ciężko by było a tak over 3.5 set wchodzi ????
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Istomin oprócz serwisu jest cienki jak sik pająka. Niech awansuje dalej to chociaż pewny ćwierćfinał będzie dla kolejnego przeciwnika
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ja piernicze. Godzinę się człowiek zastanawiał czy grać na Nadala czy over 3.5 set i oczywiście na Nadala zagrałem... Ciężko będzie, a trochę siana by z tego było...
 
prof 21,7K

prof

Użytkownik
Bycia frajerem to wysoko postawiona poprzeczka.
Czlowiek mial dac Nadala win 1.4 to pazernosc sprawila nieudany atak na -1.5seta. Taka wygrana poszla w zapomnienie =(
Stefek spitolaj pan z tego meczu poki nie jest za pozno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom