>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
No to na 100 typów po kursie ok. 1,83, grając płasko po 100 masz ok 1700pln zysku. To ładnie jeśli to prawda ????
probleem w tym ze nie zawsze gram stala plaska...uroki hazardu eh. max 3 stawki, wczoraj zrobilem tripla, wszystko dobrze przeanalizowane, ale nie sprawdzilem meczu przed zaakceptowaniem(liga finska kosz), wszystko weszlo oprocz tego.Takze excel to jedno, a hazardzista i glupota to drugie.
P.S. dawac Hawks!!!
@Fonfe, nie ma 100% nigdy...niektorzy tutaj nie rozumieja zwyklych zasad bukmacherki.Kazdy mysli ze jak wchodzi to bedzie wchidzic wiecznie, bo excel, bo wrozenie z fusow itp. Co do statystyk, to jesli wezmiesz duzaaaa ilosc stat, np takiego Hawks dzisiaj...to bys zrozumial ze jesli przegrali 1q, to duza szansa ze przegraja HT. Statystyk takiego nie bede Ci ujawnial, ale powiem tylko,ze w Ht na Adelide HT bylo 1.3...ja,zagralem jak bylo 2.05..bo Hawks zrobili run...ale i rak Adelide wygralo. Ale niech kazdy gra swoje, kazdy ma swoje systemy.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ale kocopoły. I co to byłby dla Venus szlem jakby wygrała go w taki sposób. W drugą stronę można pisać, że może właśnie Venus chciała by Serena wygrała, żeby bić rekordy w ilości szlemów. W grę wchodzą jeszcze sponsorzy, publiczność. Jakby Venus wygrała byłoby za dużo spekulacji. Właśnie ten mecz pokazuje zdrowe relacje między nimi. Obie się cieszyły po meczu.

Dobrze dobrze. Niech Ci żyłka nie pęknie. Ja napisałem swoje zdanie na ten temat. Nie musisz się z nim zgadzać, ale uszanuj. Też masz pewnie rację, ale ja myślałem bardziej w wersji scenariusza amerykańskiego filmu :p
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Dobrze dobrze. Niech Ci żyłka nie pęknie. Ja napisałem swoje zdanie na ten temat. Nie musisz się z nim zgadzać, ale uszanuj. Też masz pewnie rację, ale ja myślałem bardziej w wersji scenariusza amerykańskiego filmu :p
:grin: Wg amerykańskiego filmu to siostry by się szczerze nienawidziły. Jedna by drugą &quot;uszkodziła&quot; przed meczem, a mecz zakończyłby się śmiercią lub utratą przytomności

A tak, żeby nie było OT. To gram

Presov lub remis @2,25
Grają z Bardejovem towarzysko. Presov piętro wyżej jeśli chodzi o rozgrywki, gospodarze plus w ostatnim swym meczu Presov również przgrywał i to 2-0 by zremisować 2-2 w ostatnich minutach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom