>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Mam wrażenie dziwne , że to jednak dzisiaj Venus będzie górą ;] więc 1 set Venus 2,30@(przy stanie 3:2) i mecz 3,50@ Bet365 .
No jednak moje dziwne wrażenie zostało szybko rozwiane ;p ⛔ i ⛔
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Wpis kontrowersyjny...
Szczerze Wam powiem. Mogła dać wygrać Venus. Serena jeszcze się nawygrywa, a starsza z sióstr to pewnie był to jej ostatni finał w karierze. Ja tam bym dał wygrać, gdybym był w takiej samej sytuacji i mój starszy brat grałby ostatni finał w karierze. Tym bardziej, że są 4 turnieje wielkoszlemowe w roku. Co roku. No, ale może ja mam lepsza relacje z moim bratem, niż Serena z Venus :p
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Zapomniałem podać typ ale kuponik umieszczam dla potwierdzenia tezy, że ponad połowa tych typów wchodzi ????
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Wpis kontrowersyjny...
Szczerze Wam powiem. Mogła dać wygrać Venus. Serena jeszcze się nawygrywa, a starsza z sióstr to pewnie był to jej ostatni finał w karierze. Ja tam bym dał wygrać, gdybym był w takiej samej sytuacji i mój starszy brat grałby ostatni finał w karierze. Tym bardziej, że są 4 turnieje wielkoszlemowe w roku. Co roku. No, ale może ja mam lepsza relacje z moim bratem, niż Serena z Venus :p
Ale kocopoły. I co to byłby dla Venus szlem jakby wygrała go w taki sposób. W drugą stronę można pisać, że może właśnie Venus chciała by Serena wygrała, żeby bić rekordy w ilości szlemów. W grę wchodzą jeszcze sponsorzy, publiczność. Jakby Venus wygrała byłoby za dużo spekulacji. Właśnie ten mecz pokazuje zdrowe relacje między nimi. Obie się cieszyły po meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom