>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
co za duzo to nie zdrowo⛔⛔
Sorry, ze pytam, ale skojarzyło mi się jak zobaczyłem Twój nick. Czy to Ty pisałeś wczoraj lub przedwczoraj, ze nie będziesz juz tu podawał typów? Jesli coś mi się pomieszało to jeszcze raz sorry.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Sorry, ze pytam, ale skojarzyło mi się jak zobaczyłem Twój nick. Czy to Ty pisałeś wczoraj lub przedwczoraj, ze nie będziesz juz tu podawał typów? Jesli coś mi się pomieszało to jeszcze raz sorry.
Pisał... ????
 
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6288917]Dzięki wielkie ale mam możliwość tyko na tel dlatego pytam o 365 bo ostatnio była normalnie transmisja a mi jej nie pokazywało
Polecam ściągnąć aplikacje twitch, jest każdy mecz cs go z róznymi komentatorami.
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Drugi &quot;perek&quot; ???? Ja nie wiem po co ludzie składają takie deklaracje, skoro sami dobrze wiedzą, ze &quot;nie dadzą rady&quot;. Tak btw. Perek dostał bana. : )
Skoro tyle błagał to dostał. ciekawe czy za narzekanie czy na prośbę :p
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
efes 1/7 trojek....eh gdyby rzucali trojki mecz bylby wyrownany. Ja to nie rozumiem jak to u siebie mozna rzucac trojki, a na wyjezdzie kompletne dno? inne wymiary parkietu?inny wymiar kosza?obreczy?oczywiscie pisze sarkastycznie.
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
efes 1/7 trojek....eh gdyby rzucali trojki mecz bylby wyrownany. Ja to nie rozumiem jak to u siebie mozna rzucac trojki, a na wyjezdzie kompletne dno? inne wymiary parkietu? oczywiscie pisze sarkastycznie.
Lacze sie z Tobą w bólu, mam mocniej zagrane handi.
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Co ta Darussafaka tak słabo, chwile oglądałem to na hali atmosfera jak na pogrzebie, faka dziwnie spokojnie gra a nie trafia i przegrywają z Litwinami, oni tak zawsze, ogarną bo mam ich w tripelku?? A niby zespól gdzieś czytałem ma zamiar być w czołówce Europy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom