>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
W 82

wilshere

Użytkownik
No i co prorocy? Dalej wchodzicie w bułgara? ;)
A Ty co ? Wolales pograc na Rafe po takim smiesznym kursie ? Gdyby byl kurs 1.80 to zagralbym na Rafe, ale napewno nie po takim smiesznym kursie gdzie szanse sa w okolicac 60-40% dla Rafy, a Te 10% to nie umiejetnosci tylko to ze Dimi nigdy nie gral w finale szlema i mogl byc troche zablokowany.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
A Ty co ? Wolales pograc na Rafe po takim smiesznym kursie ? Gdyby byl kurs 1.80 to zagralbym na Rafe, ale napewno nie po takim smiesznym kursie gdzie szanse sa w okolicac 60-40% dla Rafy, a Te 10% to nie umiejetnosci tylko to ze Dimi nigdy nie gral w finale szlema i mogl byc troche zablokowany.
A ja nic, bo nie ruszalem tego tylko ogladam. Ale się śmieje z tych co wieszczą, ciekawe czy postawili czy tylko tak.się madrzą że Bułgar to weźmie, jak wygra to będą jak dzieci pisac &quot;a nie mówiłem?&quot;, &quot;izzzzi, pisałem przecież&quot; a jak przegra to będzie cisza ;)
 
W 82

wilshere

Użytkownik
A ja nic, bo nie ruszalem tego tylko ogladam. Ale się śmieje z tych co wieszczą, ciekawe czy postawili czy tylko tak.się madrzą że Bułgar to weźmie, jak wygra to będą jak dzieci pisac &quot;a nie mówiłem?&quot;, &quot;izzzzi, pisałem przecież&quot; a jak przegra to będzie cisza ;)
Widocznie nie mas zpojecia o tenisie
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Macie tak, że już rozliczyli Wam over 38,5 w becie mimo, że jest nieprzekroczony? Wiadomo, że teraz 6:0 wystarczy dla któregokolwiek, ale co jak będzie krecz? ????
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Sory, ale Nadal przelamal Dimiego a Ty piszesz &quot;No i co prorocy? Dalej wchodzicie w bułgara? ;)&quot;

Rozliczasz mecz po jednym przelamaniu. Jestes wlasnie tym &quot;prorokiem&quot;
Jak już chcesz być słownym i cytować to wróć jeszcze wstecz, tam jakiś gagatek podniecał się Dimitrovem że będzie grał w finale bo Rafa gra jak cipa, i wtedy jeszcze Dima prowadził, kilka minut później sytuacja się odwróciła i napisałem co napisałem oraz dodałem że nie wykluczam ze wygra bułgar tylko śmieszi mnie prorokowanie w tak szalonym meczu gdzie może być wszystko. Jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem i wyłapujesz tylko to co ci wygodne to twój problem. Bez odbioru.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom