>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Casilla; Danilo, Casemiro, Ramos, Nacho; Kovačić, Isco, Kroos; Asensio, Benzema, Ronaldo.
Casemiro srodek obrony? Jak dla mnie BTS @1.50
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Myślę, że Optic ostatecznie to wygrają, ale według mnie 2,20 to za mało, żeby na nich grać. Spodziewałem się jakiejś trójeczki po przegranej 10:5 połowie.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celta Vigo: Sergio; Hugo Mallo, Roncaglia, Cabral, Jonny; Marcelo Díaz, Radoja, Wass, Iago Aspas, Guidetti, Bongonda.
Ławka: Villar, Fontás, Sisto, Jozabed, Sergi Gómez, Rossi, Pape Cheikh.
Real Madryt: Casilla; Danilo, Casemiro, Ramos, Nacho; Kovačić, Isco, Kroos; Asensio, Benzema, Ronaldo.
Ławka: Navas, Coentrão, Lucas Vázquez, Mariano, Morata, Enzo, Achraf.
Casemiro w obronie. Bardziej będzie widoczny jego brak na DP. Stawiam na Celtę DNB i 1X
 
duda 380

duda

Użytkownik
Myślę, że Optic ostatecznie to wygrają, ale według mnie 2,20 to za mało, żeby na nich grać. Spodziewałem się jakiejś trójeczki po przegranej 10:5 połowie.
Pasowałoby, bo trochę zainwestowałem.
10-6 ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Myślę, że Optic ostatecznie to wygrają, ale według mnie 2,20 to za mało, żeby na nich grać. Spodziewałem się jakiejś trójeczki po przegranej 10:5 połowie.
dobrze, że pistoletówka po ich stronie... oby ich ciśnienie nie zżarło.
 
bykovic 121

bykovic

Użytkownik
Oglądał ktoś spotkanie naszych dziewczyn z Chemika Police?
Chciałbym wiedzieć co tam się działo, bo tak jebniętego przebiegu meczu to ja dawno nie widziałem.
w najwiekszym skrocie: która drużyna odjechala na poczatku seta na kilka pktów to seta wygrala, w 5tym lepsze na poczatku okazaly sie wloszki i mecz jest ich
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom