>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dzień dobry...
Sobota nas wita ????
Ja z zapytaniem do znawców piłki ręcznej
można ostro w stronę Brazyli czy nie za bardzo ? z tego co widziałem na facebooku to kadra PL to już nie ta sama co kiedyś a i tak nam się ciężko z Brazylią grało....
co wy na to ?
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Dzień dobry...
Sobota nas wita ????

Ja z zapytaniem do znawców piłki ręcznej
można ostro w stronę Brazyli czy nie za bardzo ? z tego co widziałem na facebooku to kadra PL to już nie ta sama co kiedyś a i tak nam się ciężko z Brazylią grało....
co wy na to ?

Ze wzgledu, ze mecze Polakow są zawsze na styk ja gram dzisiaj tu remis ????
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
Dzień dobry...
Sobota nas wita ????

Ja z zapytaniem do znawców piłki ręcznej
można ostro w stronę Brazyli czy nie za bardzo ? z tego co widziałem na facebooku to kadra PL to już nie ta sama co kiedyś a i tak nam się ciężko z Brazylią grało....
co wy na to ?
Osobiście uderzam w stronę Brazylii ???? Polakom brakuje lidera, kogoś kto weźmie grę na siebie. Pokazują serce i wolę walki ale w decydujących chwilach brakuje doświadczenia i odwagi. Myślę, że po wyrównanym meczu Polacy przegraja.
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Polacy pokazali się z bardzo dobrej strony. Przy odrobinie większej skuteczności w końcówce mogliśmy wygrać. Ja bym poczekał na live
Dokladnie,mysle ze jesli bylby Jurecki albo Jurkiewicz na srodku rozegrania to bysmy to wygrali bo oni dorzucili by troche bramek I uspokoiliby gre,chociaz moze Norwegia lekko nas zlekcewazyla po tym co graliismy na turnieju przed mistrzostwami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom