>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [50]

Status
Zamknięty.
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
o 15 Genk dnb wg mnie
https://pbs.twimg.com/media/C15SI3QXcAA2ezu.jpg:large
Na tej podstawie jakoś wychwyciłem kto tam zagra, działanie jak za starych czasów????
Bizot - Nastić Dewaest, Colley, Castagne - Pozuelo, Heynen, Bailey - Trossard,Samata
Jednego nie kminie, nie mniej dobry skład. Gwiazda Bailey w składzie o ile dobrze zgaduje po fryzurze tego pierwszego z lewej striony, więc jest dobrze. Na ławce Buffel czy Karelis dwóch ważnych w ofensywie. Ndidi już nie osiągalny bo poszedł do Leicester za 18 baniek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

dutra

Gość
https://pbs.twimg.com/media/C15SI3QXcAA2ezu.jpg:large

Na tej podstawie jakoś wychwyciłem kto tam zagra, działanie jak za starych czasów????

Bizot - Nastić Dewaest, Colley, Castagne - Pozuelo, Heynen, Bailey - Trossard,Samata

Jednego nie kminie, nie mniej dobry skład. Gwiazda Bailey w składzie o ile dobrze zgaduje po fryzurze tego pierwszego z lewej striony, więc jest dobrze. Na ławce Buffel czy Karelis dwóch ważnych w ofensywie. Ndidi już nie osiągalny bo poszedł do Leicester za 18 baniek.
:grin: ????
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Do gry ten Genk?
DNB można do HT spróbować i ew. później po przerwie, choć na razie Genk bez szału
Na twitterze Darmstatdu można śledzić jak wrzucają relacje w postaci 20 sek filmików z najciekawszych akcji ????
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Sklady Hertha - Mallorca jakby ktos chcial:
Kraft, Pekarik, Skjelbred, Darida, Esswein, Stocker, Langkamp, Ibisevic, Plattenhardt, Fabián y Jordan
Cabrero, Campabadal, Yuste, Raillo, Saúl, J Rodríguez, J Domínguez, Salomao, James, Brandon y Lekic
Ja odpuszczam ten mecz
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
DNB można do HT spróbować i ew. później po przerwie, choć na razie Genk bez szału
Gicior. Od bramki obraz się nie zmienił i dalej Genk przeważał akcentując to w 44 słupkiem Trossarda. Trzeba śledzić co tam po przerwie się wydarzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom