>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Under 156.5 @ 1.83, x 2 stale stawki. Leks nie gra nic i watpie ze zaczna, tylko ich rzuty i trojki ratuja...a wiec beda dalej ceglic, nawet jesli Crvena zacznie punktowac to i tak under 156.5 wejdzie. Jest 75...82 zeby nie weszlo...to jest 41 na kwarte...nie ma prawa nie wejsc.
69:81....150....nie ogarneli nawet z dogrywka:p ✅ ✅ ✅
Tylko undery panowie i panie, nie ma sie co lapac na overki a pozniej psikus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Bedzie linia w kolin(czeski kosz) to grac na under. Polecam. Ja czekam az rzuca trojke i linia pojdzie w gore.
Linia u 172.5 @ 1.83. 2x stala stawka.Poszlo!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 115

wrobel007

Użytkownik
Co myślicie o składach w meczu Osasuna vs Valencia? Mi się wydaje, że Valencia bierze ten mecz, może i bez Naniego, ale ma mniej zmian w składzie, Osasuna osłabiona w obronie, liczę więc, że Valencia w końcu wywiezie trzy punkciki ????
Valencia win @1,95
 
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Panowie tak szczerze bo nie rozumiem was na h#j gracie jakies Maroka i inne Katarskie ligi bardziej pytanie skierowanie do bananow i innych ziemniakow na czym opieracie takie zakłady ? bo jakos trudno mi jest sobie wyobrazic, ze na wiedzy przeciez to jest czysty debilizm nie obrazajac nikogo i wyrzucanie pieniedzy w błoto albo traktujemy sie nawzajem powaznie i pomagamy sobie zarobić na forum albo z góry takie posty powinny byc kasowane bo dorosły człowiek patrzac na takie wpisy nie bedzie traktował takich ludzi na powaznie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Panowie tak szczerze bo nie rozumiem was na h#j gracie jakies Maroka i inne Katarskie ligi bardziej pytanie skierowanie do bananow i innych ziemniakow na czym opieracie takie zakłady ? bo jakos trudno mi jest sobie wyobrazic, ze na wiedzy przeciez to jest czysty debilizm nie obrazajac nikogo i wyrzucanie pieniedzy w błoto albo traktujemy sie nawzajem powaznie i pomagamy sobie zarobić na forum albo z góry takie posty powinny byc kasowane bo dorosły człowiek patrzac na takie wpisy nie bedzie traktował takich ludzi na powaznie..
Jesteśmy specjalistami od wszysktkiego! TAK WYCHOWAŁA NAS ULICA! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom