>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Napisał WSC -&gt;

z NBA gram tak :

MIL Bucks @ 1,54
PHI 76ers +1.0 @ 1,90

ako 3

Co do meczu Netsow z sixersami na przełomie ostatnich 4-5 lat sixers wygrali zaledwie dwa razy natomiast co mnie skusiło do zagrania na nich wracają kontuzjowani gracze moze to byc kluczowe do wyniku tego spotkania lecz nie polecam grania tego doubla mocno jest to typowy mecz 50/50 dlatego gramy ostroznie w nocy są o wiele lepsze spotkania do obstawienia. powodzonka

Bardzo wazna informacja odnosnie meczu złotych dzieci z czarodziejami :

Giannis Antetokounmpo (illness) will not play on Sunday vs. the Wizards.

Najwazniejszy zawodnik bucksow nie za gra także nie polecam grania w ich strone dopiero teraz informacja pojawiła sie na stronie.

Tak jak pisałem wygrana sixers przeważyło dzieki lepszej ławce i powrocie kontuzjowanych graczy natomiast radziłbym zamknac kupon z zyskiem i zagrać na wizardow bez antekakumpo beda mieli ciezko wywiezc zwyciestwo z czarodziejami. Ja zamknałem i zagrałem na Wizard. powodzonka
Wszystko sie zgadza :cool::cool: nie dziekowac tylko powiekszac depozyt kolejne typy z NBA wrzuce przed 24, zeby nie było tyle pierdzielenia sie .

✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table width=&quot;100%&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; border=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał marek611 -&gt;

Washington -4,5 @2,43 (nie ma Antetokumpo, Jabar sam nie nabije :wink:
ale warto Jabar Parker over 1,5 za 3pkt @1,85 w unibetach - dzisiaj będzie musiał trochi więcej rzucić :wink:

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
✅ Jabari po 5 minutach załatwił sprawę :grin::grin::grin:
drugi typ w grze :wink:
✅ i drugi też do przodu :grin::grin::grin:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
5:3

Powyżej 5.5 @5.00
Powyżej 6.5 @13.00

Ale jazda Już myślałem że kolejny dzień na minus i to spory, a tu kończymy 1300, teraz wiem że odrobię to czerwone ostatnio Dzięki, gratulacje wszystkim co pograli ze mną i dobrej nocy!
Ja teraz sobie przypomniałem,że coś szalonego stawiałeś i specjalnie szukałem... miałeś czute... gratulację!

Grunt to nie bać się wygrać i mieć zaplecze finansowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom