>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
hayto 631

hayto

Użytkownik
Linia 3.5 była, bo sędzia mało kartek daje. Sam miałem to pograć ale jak zobaczyłem kto sędziuje to podziękowałem. Do przerwy Calgiari powinno mieć 3 zółte kartki, a mieli 0. Mega dziwny sędzia.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
a live kartki patrzysz bardziej na brutalna gre czy na sedziego jakie faule gwiżdże
Najpierw patrzę kto gwiżdżę później wrzucam jego nazwisko w soccerbase i oceniam ryzyko i zaangażowanie.... tak zrobiłem dziś przy over na 0.5 kartki w meczu Liverpoolu i kartka powinna być po faulu taktycznym na Origim, podobnie pograłem over 1.5 kartki w Londynie przy stanie 0-0 jednak kiedy Spurs strzeliło ciśnienie opadło i bet zabity... jednak pobierałem oba zakłady średnio po 2.50 więc value było a,ze nie weszło trudno.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Nie bądźcie tacy zero jedynkowi. Ja na kartkach robilem do tej pory dobry hajs nie raz zwroty byly czterocyfrowe i tutaj się nie chwale niczym a mowie jak to wygląda. Loteria to jest owszem ale na ruletce
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Washington -4,5 @2,43 (nie ma Antetokumpo, Jabar sam nie nabije ;)
ale warto Jabar Parker over 1,5 za 3pkt @1,85 w unibetach - dzisiaj będzie musiał trochi więcej rzucić ;)
✅ Jabari po 5 minutach załatwił sprawę :grin::grin::grin:
drugi typ w grze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nba to patologia, u ruskich trzaskają 224pkt w meczu, a ci mają problemy,ledwie 190pkt. Dallas wczoraj męczyło po tak,ze poziomem nie odbiegali od Startu Lublin
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Villareal - Barca over 5,5 kartki @ 1.66 myślę ze spokojnie powinno wejść.Beda się kosić to nieuniknione
Też to mam pograne na kuponie z Juventusem i zwycięstwem Wizards. Ostatnio ciężko z kartkami, ale no kurde ten over powinien wejść :jezora:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Masina żółta kartka TAK
3.20
Betsson
Jak ktoś szuka czegoś aby pchnąć na siłę to można próbować grać na Adama. Zawodnik ten w tamtym sezonie złapał 8 kartek: Fiorentina,Udinese, Juventus,Napoli,Atalanta, Milan, Lazio, Torino i Empoli. Słusznie zauważycie,że wymieniłem 9 klubów bowiem wyłapał 1 czerwoną w meczu z Lazio. W tym sezonie złapał już 3: z Lazio, Fiorentina i Atalantą a więc widać,że łapie na zespołach, które zdecydowanie narzucają lub przynajmniej starają się narzucić swój styl.
Dziś przyjdzie mierzyć mu się z hasającym po jego flance Lichtsteinerze i Pjanicu... to boczny obrońca a więc podłącza się także czasem w akcje ofensywne. W ostatniej potyczce tych ekip goście dostali 5 żółtych i w tym jedną 23letni obrońca.
Arbitra nie szukałem ale jak ktoś myśli zaś pchać się w kartki to może lepiej delikatniej przyłożyć na młodego Włocha?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Z tymi kartkami też jest tak, że nie warto pchać się w nie, jak jest zdecydowany faworyt spotkania - oczywiście może być jak dziś w meczu Milanu, że wynik długo się rozstrzygał i over nie wszedł, choć powinien zdecydowanie, ale może być też np. tak, że faworyt strzela szybko bramkę albo dwie i wtedy kontroluje mecz i jest mało fauli, a co za tym idzie kartek ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom