>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Konjuh 2,07 5/10
Giorgi 2,33 5/10
Cornet +4,5 1,88 5/10
Houston -7,5 1,84 10/10
Houston -14,5 3,5 8/10
Toronto -3,5 1,73 5/10
Denver +9,5 1,7 5/10
Portland-LAL o219,5 1,8 9/10
Nishikori- Thompson u 20,5 1,87 9/10
Portland- LAL o 250,5 12,75 1/10
Portland- LAL 241-250 7,5 1/10




Tym bardziej że gość od kilku tygodni wisi na liście kontuzjowanych.
Hawks? Co myślisz?
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Na początek puszczam taki dubel na centrów
Myles Turner powyżej 23,5 pkt+zb
Drummond powyżej 30,5 pkt+zb
ako @3.29 betsson
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Godzina: 02:00
Typ: -3.5pkt Houston Rockets
Kurs: 1.41
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jeszcze nie tak dawno grali razem w jednym zespole, razem z Durantem.
Kto wie, jak by dzisiaj wyglądała drużyna, gdyby nie odszedł najpierw Harden, potem wspomniany Kevin...
W klubie pozostał tylko Westbrook.
Dzisiaj pojedynek drużyn, które są podporządkowane swoim gwiazdom, czyli Houston - James Harden vs OCT - Russell Westbrook.
Zapowiada się niesamowity mecz, bo obydwaj grają w tym sezonie niesamowite zawody.
Ja idę w kierunku gospodarzy.
Poniżej w formie, jakiej jeszcze nie stosowałem uzasadnienie (kolejność przypadkowa):
1. Houston ma lepszy ogólny bilans w tym sezonie od dzisiejszego przeciwnika, 75% do 58,3% wygranych.
2. Houston przegrało u siebie tylko 3 z 17 meczów. OCT wygrało tylko 8 z 17 wyjazdów.
3. Houston wygrało 10 z 11 ostatnich meczów na własnym parkiecie (przegrywając tylko z silnym San Antonio)
4. Oklahoma przegrali ostatnie 3 wyjazdy.
5. Do Houston powrócił po kontuzji ściągnięty z Orlando Oladipo, jest to istotne wsparcie dla Russella.
6. H2H - w ostatnim bezpośrednim spotkaniu 10 grudnia Houston poradziło sobie z Oklahoma na wyjeździe, teraz zagra przed własną publicznością.
8. Ostatnio błysnął w ekipie rakiet Erik Gordon, w drugim meczu po porocie zdobył 31 pkt w meczu z Wizards, zgarnia za sezon ponad 12 mln baksów, pora grać, grać na miarę zarobków.
9. Obydwaj liderzy w świetnej formie, ale wydaje mi się, że jednak Broda w lepszej (magiczny występ przeciwko Knicks 53pkt,17asyt i 16zbiórek - takiego wyniku nikt nigdy nie osiągnął).
10. Bo tak, musi być punkt 10 :wink:
Nie grajcie bardzo grubo, bo Russell to wariat, nie mniej Houston u siebie mocne :smile:
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Panowie takie pytanie, generalnie jestem januszem NBA ale od ponad miesiąca oglądam w miare regularnie, wczoraj wpadł mi w oko zawodnik Portland McCollum 35 pkt, 5 asyst i 9 zbiórek, linia na tego pana over 34,5 pkt+zb+a w meczu z Lakers, są jakieś szanse powodzenia tego czy raczej nie? dodam, że chodzi oczywiście o over
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Mam pytanko, dostal ktos powiadomienie od goscia o ustawionym meczu z oddsportal? Gosciu napisal w wiadomosci ze ma ustawke kurs atrakcyjny dwucyfrowy, i zostawil email. Dla mnie wiekszosc tych blogow z niby platnymi typa to bujda, wiec podeszlem do tej wiadomosci z przymrozeniem oka. Jednak postanowilem wyslac email ktory zostawil, i facet podal mecz jak i zdarzenie, bez jakichkolwiek wkretow ze musze cos zaplacic, kupic itp itd. Jakies opinie?
 
H 902

hank

Użytkownik
Mam pytanko, dostal ktos powiadomienie od goscia o ustawionym meczu z oddsportal? Gosciu napisal w wiadomosci ze ma ustawke kurs atrakcyjny dwucyfrowy, i zostawil email. Dla mnie wiekszosc tych blogow z niby platnymi typa to bujda, wiec podeszlem do tej wiadomosci z przymrozeniem oka. Jednak postanowilem wyslac email ktory zostawil, i facet podal mecz jak i zdarzenie, bez jakichkolwiek wkretow ze musze cos zaplacic, kupic itp itd.
To nie pozostało nic innego jak ładować all-in.

Prof, dla mnie 50/50 ten over, za dużo zależy kiedy Indiana odjedzie.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Panowie takie pytanie, generalnie jestem januszem NBA ale od ponad miesiąca oglądam w miare regularnie, wczoraj wpadł mi w oko zawodnik Portland McCollum 35 pkt, 5 asyst i 9 zbiórek, linia na tego pana over 34,5 pkt+zb+a w meczu z Lakers, są jakieś szanse powodzenia tego czy raczej nie? dodam, że chodzi oczywiście o over
Wraca Lillard, więc staty McColluma spadną. Dodatkowo linia wystawiona 4 pkt powyżej średniej z sezonu
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Nie złamała, to dostanie lanie w TB.
WTA to i tak gram tak z przymrużeniem oka, bo zazwyczaj to jest taka patologia, że hej. Po prostu można czasem fajne kursy połapać jak wczoraj na Ostapenko np.
Zastanawiam się nad ATP dzisiaj, ale nie wiem czy ten typ na Dimitrova to nie jest zbyt oczywisty aż
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mam pytanko, dostal ktos powiadomienie od goscia o ustawionym meczu z oddsportal? Gosciu napisal w wiadomosci ze ma ustawke kurs atrakcyjny dwucyfrowy, i zostawil email. Dla mnie wiekszosc tych blogow z niby platnymi typa to bujda, wiec podeszlem do tej wiadomosci z przymrozeniem oka. Jednak postanowilem wyslac email ktory zostawil, i facet podal mecz jak i zdarzenie, bez jakichkolwiek wkretow ze musze cos zaplacic, kupic itp itd. Jakies opinie?
To dlaczego,jeszcze nie wrzuciles tego typu na forum?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 82

wilshere

Użytkownik
WTA to i tak gram tak z przymrużeniem oka, bo zazwyczaj to jest taka patologia, że hej. Po prostu można czasem fajne kursy połapać jak wczoraj na Ostapenko np.

Zastanawiam się nad ATP dzisiaj, ale nie wiem czy ten typ na Dimitrova to nie jest zbyt oczywisty aż
Ja gram Rafe i bym cos jeszcze wrzucil, ale nie mam pomyslu, moze masz jakiegos &quot;pewniaczka&quot; ????
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Ja gram Rafe i bym cos jeszcze wrzucil, ale nie mam pomyslu, moze masz jakiegos &quot;pewniaczka&quot; ????
Myślę nad dodatnim handicapem u Edmunda
i z debli: Mattek/Mirza, Bertens/Larsson ale kursy nie powalają
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Myślę nad dodatnim handicapem u Edmunda

i z debli: Mattek/Mirza, Bertens/Larsson ale kursy nie powalają
Tez o tym myslalem, ogladalem troche ostatni mecz Wawrinki i nie wygladal jakos szlowo, Edmunda jeszcze w tym roku nie widzialem, ale bije mocno serwisem wiec handi mysle ze bedzie dobrze wygladac, ewentualnie handi setowe, ale to juz troche bardziej ryzykowne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom