>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
F 95

fiddy

Użytkownik
Dlaczego? jakie argumenty?
Ja uwazam ze Houston lekko powinno wziac.
Houston jest b2b, podróżowali nie będą wypoczęci to raz, grają przeciwko młodemu atletycznemu zespołowi i może nie starczyć sił w 2 połowie, druga sprawa to, że Rockets są najmocniejszym public betem na dzisiaj i ja często gram przeciwko public betom, trzecia sprawa to po prostu wierze, że Minny wreszcie się rozbuja i zaczną grać tak jak powinni, ostatnio z Chicago wygrali po ładnym comebacku
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
Houston jest b2b, podróżowali nie będą wypoczęci to raz, grają przeciwko młodemu atletycznemu zespołowi i może nie starczyć sił w 2 połowie, druga sprawa to, że Rockets są najmocniejszym public betem na dzisiaj i ja często gram przeciwko public betom, trzecia sprawa to po prostu wierze, że Minny wreszcie się rozbuja i zaczną grać tak jak powinni, ostatnio z Chicago wygrali po ładnym comebacku
Zauwaz ze Houston 4 mecze u siebie dopiero teraz podrózuja do Minneapolis, a
T-Wolves ostatnio grało z GSW reprezentującym west coast i Chicago east coast tez sa na pewno zmeczenie podrozami.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Tyle, że Houston grało wczoraj, a Minesota ostatni mecz kilka dni temu i w tym czasie Houston zagrało dwa mecze no ale jednak myśle, że Rakiety biora ten mecz.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Houston grało wczoraj,
Tak, ale zauważ że żaden z graczy Houston nie grał długo. Najwięcej na parkiecie Beverley i Harden po 34 i 33 min. Moim zdaniem Rockets z handi to bierze, przede wszystkim dlatego, że aby zatrzymać Rockets to trzeba mieć dobrą defensywę a Wilki takiej nie mają. Jednak boję się wygrywającego streaka gości i public betem trochę ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Houston jest b2b, podróżowali nie będą wypoczęci to raz, grają przeciwko młodemu atletycznemu zespołowi i może nie starczyć sił w 2 połowie, druga sprawa to, że Rockets są najmocniejszym public betem na dzisiaj i ja często gram przeciwko public betom, trzecia sprawa to po prostu wierze, że Minny wreszcie się rozbuja i zaczną grać tak jak powinni, ostatnio z Chicago wygrali po ładnym comebacku
Nie idz tą drogą...b2b nie ma zadnego odzwierciedlenia w wynikach w tej lidze. Z resztą moge się zgodzic. Sam pogralem Minesote w aku z troche większym handi.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomku co gramy? ????
Bardziej sxykuje sie na jakies poranne granie,Australi,Korea, Filip.
Zagralem sobie aku z nba,ale wiary w to,ze wejdzie nie mam:]
Detroit-Charlote over 195pkt
Minesota +8.5pkt
Denver
Charlote+6.5pjt
Wyszlo mi 4,75, mecz Detroit juz trwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom