>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
8-8, czyli 16.

Za chwilę Gary leci z Gildngiem, a później mam nadzieję, że hit i polecam z działu mój bet:
https://forum.bukmacherskie.com/f425/pdc-world-darts-championship-2017-londyn-15-12-2016-02-01-2017-a-140400-2.html#post6241726
Widziałem to. Nie zesra się ten Cullen? Jednak granie z jakimś tam fakt, że mistrzem ale juniorów, a z dwukrotnym mistrzem świata to jednak różnica jest. Dla mnie to tam 4-1 max i nawet chciałem to grać, ale jak przeczytałem twój post to póki co się zastanawiam ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Widziałem to. Nie zesra się ten Cullen? Jednak granie z jakimś tam fakt, że mistrzem ale juniorów, a z dwukrotnym mistrzem świata to jednak różnica jest. Dla mnie to tam 4-1 max i nawet chciałem to grać, ale jak przeczytałem twój post to póki co się zastanawiam ????
Adik ostatnio nie gra jakoś porywająco. Wiadomo, że zawsze to ten 2-krotny b2b Mistrz Świata, ale jednak. Do tego Joe solidny, nieraz grywał z topem. Pamiętam, jak w jednym z ET zlał Garyego 6-0.
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Mnie tam over kręci w tym meczu. Wiem, że Arouca raczej overowa nie jest. Ale Guimaraes już tak. Kurs kuszący. A jak Arouca strzeli gola to powinno być z górki.
miałem zagrać jedno albo drugie ale po namysle stwierdziłem ze jakos nie widze bramki gospodarzy w tym meczu. No ale zobaczymy ???? moze bedzie 0-3 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom