>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
loj99 530

loj99

Użytkownik
Ze wczoraj rozliczam:
Z europejskiej piłki dziś gram:

Napoli @2,00 ⛔
Palermo @2,25 ⛔
Torino @1,75 ✅
Anderlecht @2,90 ✅
Braga @1,55✅
BM S. Stal Ostrów Wielkopolski - Czarni Słupsk (live)
TYP: Poniżej 149.5
@1.65⛔
Menemen Belediyespor - Fenerbahce (live)
TYP: Powyżej 3.5
@2,50⛔
Na teraz:

Jia-Jing LU @1.60
+
Sydney Kings - Illawarra Hawks
Poniżej 186.5 punktów @1.45

Ako: 2,32
 
G 370

golkiper

Użytkownik
ale były bety przy liniach po 209... można było grubo w to wchodzić ja pograłem 199 under linia już 191
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Co sie dzieje z betem nie mogę postawić na Brisbane-Sydney najpierw było w ofercie potem zawieszone a teraz znikło całkiem, tez tak macie?
 
empel 112

empel

Użytkownik
Co sie dzieje z betem nie mogę postawić na Brisbane-Sydney najpierw było w ofercie potem zawieszone a teraz znikło całkiem, tez tak macie?
jaki mają problem z tym meczem. jest 9 min a pokazują ze 29. powinni zaraz ogarnąć. A co grasz? :grin:
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
jaki mają problem z tym meczem. jest 9 min a pokazują ze 29. powinni zaraz ogarnąć. A co grasz?
W zasadzie chciałem śledzić na live i coś w trakcie obstawić może czysta 1 z tego co wiem Roar graja najsilniejszym składem a u gości jakieś rotacje poszły nie koniecznie dobre
 
empel 112

empel

Użytkownik
W zasadzie chciałem śledzić na live i coś w trakcie obstawić może czysta 1 z tego co wiem Roar graja najsilniejszym składem a u gości jakieś rotacje poszły nie koniecznie dobre
dopiero 15 minuta ale goście wyglądają lepiej od gospodarzy :?
 
empel 112

empel

Użytkownik
Tym bym się nie przejmował zbytnio. Roar cały sezon grają taką padakę. Tylko, że jakimś cudem kasują punkty regularnie :]
ok ok ???? nie śledzę tej ligi więc nie mogę nic konstruktywnego napisać, mówię to co widać :grin::grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom