>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Atletico National - Kashima
over 2.5 gola w meczu
kurs 2.00 bet365
- dość mocno
już nic do stracenia... nie można grać zachowawczo więc kolejne bramki gwarancją pokrycia rynku ????
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
ta Kashima to mnie juz denerwuje...
oni powinni już odpaść w meczu z Auckland 1-2
a w meczu z Mamelodi to już nie mówie... pierwsza połowa powinno byc 3-0 a skonczyło się 0-2
Tutaj to samo...cały turniej na farcie....skończy im się te szczęście ?:&gt;
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kashima vs Atletico - po golu z karnego obraz gry się nie zmienił. W miarę radosny futbol w wykonaniu obu zespołów. Kilka sytuacji z obu stron zmarnowanych (np. w ostatniej minucie przez Atletico). Jeśli nic się nie zmieni to w 2 poł. :

1. padną kolejne bramki (over 2,5 po 2,15 w BaH),
2. bts (kurs słaby 1,45 j. w)

Domu nie polecam stawiać, ale za drzwiczki od kominka można spróbować. Ja zrobię lekką &quot;przyczajkę&quot; i poczekam na lepsze kursy. Oczywiście mam świadomość tego, że &quot;chciwy... itd.&quot;
Podsumowując nikomu nie polecam, sam za drobne postaram się zagrać. GL!
Za drobne over 2,5 w BaH po 2,50 ????
 
drif 14K

drif

Użytkownik
ta Kashima to mnie juz denerwuje...
oni powinni już odpaść w meczu z Auckland 1-2
a w meczu z Mamelodi to już nie mówie... pierwsza połowa powinno byc 3-0 a skonczyło się 0-2

Tutaj to samo...cały turniej na farcie....skończy im się te szczęście ?:&gt;
Dowioza pewnie to 1-0 bo sedzia tak jakos ujowo sedziuje. Teraz to obrona czestochowy jest.
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Faul był. Ale ktoś powiedział, że jak raz piłka wpada do bramki, obrona nie jest już taka sama ???? Tak było w meczu Polska - Niemcy 0-1 w 2006 roku, jak nam 10 minut przed końcem strzelili i sędzia nie uznał, a potem w ostatniej akcji już tak dobrze nie było ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja gram Dallas OT i Rangersów z Hawks.

I myślę, że Predators wykręcą ładnego overa przy pomocy Blues. Tyle ode mnie.
Rozliczymy się rano :]

Dzień dobry:]

No to Dallas poszalało i dzięki za Cavs✅
Hawks zaczyna się budzić⛔
Predators i Blues dograły się idealnie✅
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Nie ma jak to z 6 metrów oddac strzał 8 m nad bramką z czuba i się przegnać po tym ????
Dojdą pod bramkę i nie mają pomysłu co z nią zrobić...
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Chyba będzie potopione niestety. Włączyłem TVP Sport, żeby zobaczyć jak robią dla mnie pieniądze. Ale chyba nie zobaczę ???? Szkoda, że niski kurs na over 1.5... Postawiłbym gola Atletico po 2.00, ale tutaj może się 0:2 skończyć...
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
a u rusków dziś kabaret :grin: 1 set rezerwy loko - podstawa zenitu
2 set rezerwy loko - rezerwy zenitu
3 set podstawa loko - rezerwy zenitu
to jest dopiero cyrk:]
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Chyba będzie potopione niestety. Włączyłem TVP Sport, żeby zobaczyć jak robią dla mnie pieniądze. Ale chyba nie zobaczę ???? Szkoda, że niski kurs na over 1.5... Postawiłbym gola Atletico po 2.00, ale tutaj może się 0:2 skończyć...
Jeśli Kashima nie zdechnie w ostatnich minutach to Atletico samo nic w tym meczu nie zdziała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom