>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
G 370

golkiper

Użytkownik
wreszcie jakieś typy rozsądnych ludzi poparte analizą, a nie desperatów grających za pożyczki oby tak dalej, bo się straszne ***** zrobiło w tym temacie, ja gram Alaskęw kosza Filipiny i Mobis +6,5
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kashima vs Atletico over 0,5 1 poł. po kursie 2,25 za monety ???? . Przed chwilą 2 super sytuacje dla jednej i drugiej drużyny. Może coś wpadnie?

Ciekawostka, sędzia w niejasnej sytuacji korzysta z zapisu video ????
Szybko poszło, gol z karnego Kashima 1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tobias 359

tobias

Użytkownik
Atletico Nacional w pierwszej połowie; 2x poprzeczki, 2x zmarnowane bardzo dobre sytuacje przez Borje. Kashima groźnie kontruje ale mają wolnych napadziorów.
Pograłbym Nacional over 1,5 gola @3,4, muszą tylko poprawić skuteczność bo sytuację mają.
 
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Atletico Nacional Medellin @5.25

kto ogląda to wie co się dzieje



⛔
Atletico cisnie non stop mnostwo okazji 2x poprzeczka moim zdaniem wcisna an bank cos w 2 polowie widac ze chca grac cha wygrac a kitajce to kontry i ten spektakularny karny.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kashima vs Atletico - po golu z karnego obraz gry się nie zmienił. W miarę radosny futbol w wykonaniu obu zespołów. Kilka sytuacji z obu stron zmarnowanych (np. w ostatniej minucie przez Atletico). Jeśli nic się nie zmieni to w 2 poł. :
1. padną kolejne bramki (over 2,5 po 2,15 w BaH),
2. bts (kurs słaby 1,45 j. w)
Domu nie polecam stawiać, ale za drzwiczki od kominka można spróbować. Ja zrobię lekką &quot;przyczajkę&quot; i poczekam na lepsze kursy. Oczywiście mam świadomość tego, że &quot;chciwy... itd.&quot;
Podsumowując nikomu nie polecam, sam za drobne postaram się zagrać. GL!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom