>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Postawiłem remis jakoś koło 85&#39; po @9,
tam musiłao sę grubo dziać, bo bet strasznie szalał z kursami, pokazywał karnego potem wolnego, zatrzymanie relacji i bramka na 2-2
Typowa poludniowoamerykanska patologia! Ja dobrze wspominam ten kontynent, mi akurat kazdy bet wszedl z podporka. Czesto gram po szybkiej analizie na dogi, ktore prowadza. Tak jak w tym meczu, bylo 1:0 a i tak z podporka spory kurs. Trzeba byc uwaznym.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Nie nie , Bai teraz na luzie utrzyma swoj serwis. Ile to juz razy taka sytuacja ze ta prowadzaca glowa w dol i zaczyna sie odwalanie, a później tie break
edit: formalnosc. Szkoda ze zapomniala wczesniej jak sie gra gdy miala mi under zamykac
 
H 902

hank

Użytkownik
Ale ceglą na Florydzie, Miami 10 strat w q1 i tylko 2 punkty z przodu goście. Poziom jak w Chinach, gdy akurat żadnego murzyna nie ma na parkiecie.
 
H 902

hank

Użytkownik
jakis pomysl co zrobic z tymi przelewami24? pisalem maila, probowalem przez ten formularz na ich stronie i caly czas brak odpowiedzi
Na pewno nie wisi w banku, w niektórych jest tak że realizują tylko do 17:00, i w takim wypadku będziesz miał jutro rano.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom