>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Potrzebuję pomocy, od wczoraj zacząłem stawiać na całorocznym i postawiłem teraz zakład &quot;treble&quot; i nie mam opcji zamknięcia tego kuponu to normalne czy co mhm ? dziękuje za pomoc
Zna się ktoś na tym ? pomocy ????
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Zna się ktoś na tym ? pomocy ????

Kupony nie zawsze da się zamknąć, czasami bukmacher zamyka rynek, albo masz w kuponie mecze które nie są w ofercie live, więc szczerze rzadko mi się to zdarza, ale. To normalne :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Ah no nie ma co zwalniac i trzeba probowac dalej dojechac do celu, tym razem hiszpania i katalonska Barcelona. Pewniak jak sie patrzy. Moj dziadek ktory mieszka co prawda na wegrzech i jest kibicem Debreczynskiej druzyny, jest rowniez wieloletnim fanem z tradycjami klubu z Barcelony. Uwielbia ich ogladac w akcji, byl kiedys na ich meczu.
Wczoraj dlugo z nim rozmawialem na Skype, analizujac wiele spotkan dzisiejszego dnia i oboje doszlismy do wniosku ze dzis na poczatek trzeba zagrac mocno na Barcelone z handicapem -1,5. Dziadek rowniez gra ale on ma swoje systemy itd, troche smieje sie z moich LOKOMOTYW ale zawsze zyczy szczescia i poratuje jakims pewnym typem.

Takze dzis na poczatek

Barcelona -1,5
1.4 Bet365
9/10

Dziadek ma rowniez na dzis perelke z ligi Wegierskiej, ale zaznaczyl ze moge ja publicznie podac dopiero tuz przed meczem, takze badzcie czujni!
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Ah no nie ma co zwalniac i trzeba probowac dalej dojechac do celu, tym razem hiszpania i katalonska Barcelona. Pewniak jak sie patrzy. Moj dziadek ktory mieszka co prawda na wegrzech i jest kibicem Debreczynskiej druzyny, jest rowniez wieloletnim fanem z tradycjami klubu z Barcelony. Uwielbia ich ogladac w akcji, byl kiedys na ich meczu.
Wczoraj dlugo z nim rozmawialem na Skype, analizujac wiele spotkan dzisiejszego dnia i oboje doszlismy do wniosku ze dzis na poczatek trzeba zagrac mocno na Barcelone z handicapem -1,5. Dziadek rowniez gra ale on ma swoje systemy itd, troche smieje sie z moich LOKOMOTYW ale zawsze zyczy szczescia i poratuje jakims pewnym typem.

Takze dzis na poczatek

Barcelona -1,5
1.4 Bet365
9/10

Dziadek ma rowniez na dzis perelke z ligi Wegierskiej, ale zaznaczyl ze moge ja publicznie podac dopiero tuz przed meczem, takze badzcie czujni!
Nie wiem co bierzesz, ale daj namiary. ????
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
znowu gram bo kurs zacheca bardoooo
nie tak wysoko jak Angole... bo przebieg całkiem inny
ale czerwień w 41 minucie bedzie miała znaczenie
Izrael u19
maccabi petach tikva - hapoel tel awiw
czysta 2 kurs 2.62 bet365
jednak ???? nie miała znaczenia :/ wrrr
sprzeczałem się kiedyś z kolegą która liga bardziej sprzedajna Izrael czy Chiny... ja twierdziłem że Chiny dlatego nie gram nic z Chin do tego grona dołączam dzisiaj wszystko co związane z Izraelem....
Wielki ⛔ !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom