>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi. wczoraj zagrałem za 30 dyszki kupon,wygrałem(nieprawidłowo) i razem na koncie miałem 227, 19 gr. Wypłaciłem kasę z Unibetu te 227 zł szybko na skrilla, na koncie mam nadal 0.19 gr ale rozliczyli zakład na minus. Czy teraz gdy wpłace hajs to odejmą mi tą kasę? Ktoś miał taką sytuacje?
jak sie zorientuja to ci odejma kase wiec nie wplacaj
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Rozliczam z poprzedniego tematu:

Bournemouth-Liverpool
Kto pierwszy 9 rr
Liverpool
@2.00

Jak dla mnie za wysoki kurs. Liverpool dobrze kontruje,a Mane szaleje na skrzydle.
3 kornery do nabicia. Myślę, że nie będzie problemu.
90&#39; ✅
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi. wczoraj zagrałem za 30 dyszki kupon,wygrałem(nieprawidłowo) i razem na koncie miałem 227, 19 gr. Wypłaciłem kasę z Unibetu te 227 zł szybko na skrilla, na koncie mam nadal 0.19 gr ale rozliczyli zakład na minus. Czy teraz gdy wpłace hajs to odejmą mi tą kasę? Ktoś miał taką sytuacje?
Na pytanie niestety nie znam odpowiedzi ale może masz jakiś godny polecenia typ na dzisiaj?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Panowie powiedzcie mi. wczoraj zagrałem za 30 dyszki kupon,wygrałem(nieprawidłowo) i razem na koncie miałem 227, 19 gr. Wypłaciłem kasę z Unibetu te 227 zł szybko na skrilla, na koncie mam nadal 0.19 gr ale rozliczyli zakład na minus. Czy teraz gdy wpłace hajs to odejmą mi tą kasę? Ktoś miał taką sytuacje?
pewnie Ci zrobią minusowy stan konta, a za jakiś czas(jeśli nie wpłacisz) wyzerują i napiszę że robią to w geście dobrej woli. Absolutnie nie wpłacaj kasy bo zabiorą.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Ja z Liverpoolem uważałbym dzisiaj, kilku zawodników kontuzjowanych m.in. sturridge oraz brak coutinho, lallana zaczyna na ławce. Nie twierdze że na pewno nie wygrają, ale uważałbym, ja pograłem kartki over 3.5
✅
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Panowie powiedzcie mi. wczoraj zagrałem za 30 dyszki kupon,wygrałem(nieprawidłowo) i razem na koncie miałem 227, 19 gr. Wypłaciłem kasę z Unibetu te 227 zł szybko na skrilla, na koncie mam nadal 0.19 gr ale rozliczyli zakład na minus. Czy teraz gdy wpłace hajs to odejmą mi tą kasę? Ktoś miał taką sytuacje?
Masz tyle buków do wyboru, nie wpłacaj tam kasy póki co i poczekaj jak się sytuacja rozwinie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom