>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
ja osobiście mam przeczucie:
Houston , Sacramento, Indiana
no i mocniej wjechałem w U de Chile i trochę lżej w -1 oraz w do połowy/na koniec
;)
powodzenia wszystkim :p
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
fajnie by było jakby gospodarze podbili kurs :grin:
w tych wszystkich meczach co ostatnio podajesz że ktoś musi wygrać, zespoły robią over 2.5
teraz też nie zawaham się użyć tego typa ;)



i takie kombinacje:
over 2.5 + IND nba
U de Chile + SAC nba
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
czyli stawiasz na Sacramento tak? coś dopowiesz od siebie o tym tipie?
Tak Sacramento biore do jakiegos aku.
Dwa solidne argumenty,porazka w Nowym Yorku,tydzien temu i troche mniejszy,brak dzis Rose.
Tylko niech nikt nie myśli,ze to juz pewniak i ładuje all in,bo taki termin dla mnie w sporcie nie istnieje.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dajcie spokój z tym B2B, to są konie nie do zajechania i nie ma się co sugerowac tym.
Toronto-Boston
Houston-Oklahoma
W tych spotkaniach,to można sobie rzucic kamieniem i na kogo wypadnie na tego bęc ;)
Jedynym mocnym betem dzis to Sacramemto,ale ten kurs....1.50
Suns to jest patologia, nie wiem czy w tym momencie nie najwieksza w NBA, ale fakt,w Lakers wypada kilku znaczących grajków.
Suns na ten moment już nie są taką patologią, a Lakersi z takimi brakami obniżyli loty bardzo. Minnesota B2b po wylocie do Toronto. Wiem, że B2b to słaby argument, ale zawsze jakiś, w odniesieniu do świeższego zespołu z Detroit. Cóż, ja gram tak, jeśli ktoś chce grać za mną to zapraszam.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
ogólnie to w dość silnym składzie ekipa Huachipato. Praktycznie 2/3 zmiany z najsilniejszego składu. myślałem, że odpuszczą, a tu chyba będzie musiało UDC wywalczyć zwycięstwo czysto na boisku ;/
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dobra więc tak,moim zdaniem wpadnie pierwsza brama za niedługo dla Huachipato, i potem gram w strone UDC. Rożne w strone UDC także do grania
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
jak ja nie lubię tych wszystkich lig ameryki południowej.
w europie to wiadomo, jakaś taktyka, różne formację, obrona poukładana i idzie jakoś przewidzieć co nieco. a tu?!?! to maniana jest. raz w jedną, raz w drugą...
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
jak ja nie lubię tych wszystkich lig ameryki południowej.
w europie to wiadomo, jakaś taktyka, różne formację, obrona poukładana i idzie jakoś przewidzieć co nieco. a tu?!?! to maniana jest. raz w jedną, raz w drugą...
Dobre ligi, tylko słaba skuteczność coś w stylu europejskiej Holandi
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Jeśli nic tu nie jest ustawione, to Huachipato naprawdę fajnie wygląda, jest walka nie ma odpuszczania i byłaby szansa na ich easy win bo zaraz może iść jakaś kontra na 2:0. Jestem ciekaw drugiej połowy bo może się to diamentralnie zmienić ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom