>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
a co powiecie na dwa ryzykowne typy

Toronto Raptors

Houston Rockets

?
Odradzałbym.
Ja będę atakował dzisiaj chyba Phoenix i Atlante. Bardziej polecam te mecze. Wyższe kursy, a według mnie prawdopodobieństwo większe.

Cloud9 ⛔ Totalnie nie tak miało to wyglądać.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Odradzałbym.
Ja będę atakował dzisiaj chyba Phoenix i Atlante. Bardziej polecam te mecze. Wyższe kursy, a według mnie prawdopodobieństwo większe.

Cloud9 ⛔ Totalnie nie tak miało to wyglądać.
aa Indiana czy Detorit wchodzą w grę wg.Ciebie?
 
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Oprocz toronto,houston i indiany dodałem lakersow nie polecam ich grania, ale zagrałem na nich zobaczymy
edit; Lakersow zmieniłem na Cavs , pozdro
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Czym popierasz swoje typy?
Nad Atlantą się zastanawiam, chyba jednak będę odpuszczał, bo Hardaway i Benzemore prawdopodobnie wypadają, ale uważam, że Atlanta to lepszy zespół od Bucks i po prostu tyle. Bucksi dalej jeszcze niepoukładani, chociaż ostatnio wygląda to coraz lepiej. W każdym razie - póki co, nie ruszam.

Phoenix będę grał - Wrócił Knight, Grają w prawie najsilniejszym składzie i od trzech spotkań nie wygrali. Ich gra wygląda ostatnio naprawdę coraz lepiej, a Lakersi to dalej szalony zespół, w dodatku wypada kilku ważnych graczy. Według mnie to solidny typ. Sunsi muszą coś wygrać i moim zdaniem dziś się to stanie.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Ciekawe jak goście podejdą do tego meczu, bo to dla nich jak sparing już praktycznie.
-1 na gospodarzy można grać?
teoretycznie powinni ich spokojnie rozwalić, szkoda, że w ostatnim meczu połamał się ich pomocnik Zacaria , który strzelał ładnie
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
aa Indiana czy Detorit wchodzą w grę wg.Ciebie?
Indiana Powinna wygrać, to będzie niespodzianka jak w swoim najsilniejszym składzie przegrają z grającymi poniżej oczekiwań i zdziesiątkowanymi Mavericksami. Ale nie gram tego, bo Indiana jest trochę niestabilna w tym sezonie i kurs nie porywa.


Detroit pistons też powinni wygrać, Minnesota B2B w dodatku są słabiej poukładanym zespołem. Jedyne co może martwić to niepewna wyjazdowa forma tłoków. Ja jednak nie ruszam.

Na ten moment jedyne do czego jestem tak bardziej przekonany to właśnie Sunsi nie mam jakoś więcej pomysłów na dzisiejszą noc.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Indiana Powinna wygrać, to będzie niespodzianka jak w swoim najsilniejszym składzie przegrają z grającymi poniżej oczekiwań i zdziesiątkowanymi Mavericksami. Ale nie gram tego, bo Indiana jest trochę niestabilna w tym sezonie i kurs nie porywa.


Detroit pistons też powinni wygrać, Minnesota B2B w dodatku są słabiej poukładanym zespołem. Jedyne co może martwić to niepewna wyjazdowa forma tłoków. Ja jednak nie ruszam.

Na ten moment jedyne do czego jestem tak bardziej przekonany to właśnie Sunsi nie mam jakoś więcej pomysłów na dzisiejszą noc.
a czemu nic nie powiedziałeś o meczu Rakiet z Houston?
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Na oficjalnej jak byk napisane: &quot;Koniecznie musi uzyskać trzy punkty, aby zakwalifikować się bezpośrednio do Copa Sudamericana 2017&quot;
Ciśnienie tam duże na to jest, biorą to dziś, nie ma bata.
Tylko co oni tam wyczarują, pewny win w stylu 3:1 czy może jakiś łamak by zarobić na koniec a i tak wygrają ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom