>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
T 189

teesbor

Użytkownik
zaraz mam dostac
co do meczu hanoveru to informator trafil na czarna liste, przepraszam
koles, w jakim Ty swiecie zyjesz? po co cala ta otoczka do typu, ze jakis informator podaje Ci typy...
nie mozesz podac poprostu typu i tyle? tylko piszesz jakies brednie i cale forum beke z Ciebie wali...
kurna informatorzy....z arabi, wloch, hiszpanii, rosji...masz jakiegos eskimosa wsrod informatorow?
mam jeszcze pytanie z drugiej strony, czy ewentualnie informator nie moze podac typu ktory pozniej nie wszedl? tzn. czy oni sa nieomylni a jak sie pomyla to ich skreslasz? rozumiem, ze ta sa jacys wybitni szpece skoro typy od nich pobierasz. jest ich cale mnostwo? ze jak jeden szpec sie pomyli to rezygnujesz i kolejnego &quot;zatrudniasz&quot;
PS. na koniec chcialem przeprosic Cie za poranny hejt Twojego posta. zle przeczytalem jeden wyraz i ponioslo mnie ????
pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domel206 802

domel206

Użytkownik
dobra to pora na mnie ????
ja od siebie daje dzis :
PlusLiga
Czarni Radom- Jastrzebski
over 183.5 pkt w meczu@ 1.7 Unibet bet 365 ma linie 184 @1.83
jastrzebski bez muzaja raczej, nawet jesli pogra to 4 sety gwarantowanie jastrzebski nigdy nie gra rowno 3 setow
Czarni ostatnio rozpedzeni, na wlasnej hali piekielnie mocni, jako druzyna stanowia calosc ????
#2
Bayern- Mainz
Bayern over 2,5 bramki w meczu @ 2.2
Tutaj licze na przelamanie bawarczykow bo dawno nie klepneli paru bramek dzis okazja najlepsza z najlepszych mainz jest dziurawy jak szwajcarski ser, licze ze worek otworzy sie bardzo szybko, a bayern jak dobrze zacznie to idzie jak &#39;&#39;lokomoytywy&#39;&#39; wawo ????
a na teraz
Kaiserslautern DNB @ 1.83
pierwsza polowa przespana+ nie strzelony karny, mysle ze trener potrzasnal nimi w przerwie i wezmą się do roboty w najgorszym przypadku bedzie zwrot bo przegrać nie powinni St Pauli w 2 polowach sa nadzwyczaj slabi z reguly i mysle że dzis sie nic nie zmieni ????
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
A co myślicie o Legii tzn, coś w strone wisły Płock, legioniści w środę mecz ze sportingiem i pewnie już myślami są w tym meczu, ja będę próbował x2 @3.4
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
co za glupi Offensive faul...moglo byc blisko ale jak sie robic offensive faul plus sie nie rzuca 2 wolnych plus sie przewraca na parkiecie to nie da rady
 
wsc 169,5K

wsc

Użytkownik
Po cichu licze na to, ze Wisła bedzie prowadziła 0-1 i kurs na Legie wskoczy na @2 i mozna wtedy grać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom