>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
babunia 316

babunia

Użytkownik
Fc Ironi or Yehuda
typ: over 3,5 w meczu
kurs:2
✅✅✅
kurs do złapania dużo wyższy niż tutaj zamieszczony, ja osobiście poprosiłem jeszcze o dokładkę, kurs 4 na over 3,5 prywatnie również rozliczony na ✅.
Analiza wpłat na giełdzie betfair tylko mnie utwierdziła w przekonaniu, że tam jeszcze zapowiada się na brameczkę.. Hmm, a może by tak nie iść dzisiaj do pracy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
strzala 377

strzala

Użytkownik
CS&#39;owcy gdzie jesteście? Jest stream do meczu NIP - Astralis ? Jak chcę na całorocznym zagrać na zwycięzcę mapy to trzeba dać, zależnie od mapy, albo runda 1 albo runda 16?
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Widział ktoś końcówkę meczu darta? Parodia ???? Szkoda, że młody nie ogarnął, bo pograłem go przed meczem po ładnym kursie. Na szczęście handi +2,5 weszło.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Cilic- Delbonic
over 10.5 gema w 2 secie @1.72
moim zdaniem przy prowadzeniu delbonisa moze dojsc spokojnie do TB a 12 gemow powinno byc spokojnie delbonis powinnien utrzymac te 2 gemy serwisowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom