>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
dobra mialo isc c9 -2.5 z myszami ale przy 0-3 motywacja bedzie marna wiec lepiej odpuscic
W drugim meczu ide w strone Faze @2,9 i over 26.5 @2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miri0 936

miri0

Użytkownik
Szanse są. Faze musi wygrać pozostałe 2 mecze i NiP musi wygrać z SK, wtedy Faze z pierwszego miejsca z 15 pkt, Nip z drugiego z 9 i C9 jak wygra reszte będzie miało po 6 pkt razem z Heroic, i SK.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Szanse są. Faze musi wygrać pozostałe 2 mecze i NiP musi wygrać z SK, wtedy Faze z pierwszego miejsca z 15 pkt, Nip z drugiego z 9 i C9 jak wygra reszte będzie miało po 6 pkt razem z Heroic, i SK.
faktycznie, scenariusz calkiem prawdopodobny, w takim razie warto teraz C9 -2.5.
Ktos wie co w przypadku takiej samej ilosci pkt? Bezposrenie mecze czy jakies tie breakary?
@up
https://www.twitch.tv/esl_csgo
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Universo Vitoria - Minas over 143,5 1.85
Powinno wejsć śmiało linia malutka startują za 9 min
Niemam jak skopiowac bo dział zamkniety ale siadło ,kto nie wierzy to wcześniej pisałem ten post w dziale zamknietym o 23 :51
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Bilans rund na ta chwile wyglada tak:
Heroic 43-56
Nip 53-46
C9 41-51
Mouz 29-48
SK 45-36
Faze 51-25
Chociaz to troche dziwne bo przeciez sa dogrywki ????
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
oj SK to bym nie ryzykowal. Slabo tutaj wygladaja
Liczyłem na troszkę więcej rund ugranych przez SK. Zobaczymy, w każdym razie średnio widzę FaZe po TT, ale co ja dziś zagram to topie, więc nie zdziwię się, jak podobnie będzie i z tym.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Liczyłem na troszkę więcej rund ugranych przez SK. Zobaczymy, w każdym razie średnio widzę FaZe po TT, ale co ja dziś zagram to topie, więc nie zdziwię się, jak podobnie będzie i z tym.
aaa myslalem ze grasz tego dubelka na nastepna gre. Na tej mapie z Faze to raczej juz pozamiatane.

Ogolnie to Faze mega mi sie podoba na tym turnieju a jeszcze 6h temu sadzilem ze nic tu nie ugraja
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
FaZe mocne na dd2 ale to byłby chyba lepszy wybór. SK strasznie pogubione.
Jak tutaj wtopią to mecz z NiP zapowiada się arcyciekawie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom