>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
tutaj moze byc ciezko ????

bo wawrinka po wygranym secie moze osiąść na laurach i przegrac do 3 i 2
Nie musi nawet seta wygrać, to po pierwsze, a po drugie to jeden set go nie urządza, więc na laurach nie SPOCZNIE.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Nie musi nawet seta wygrać, to po pierwsze, a po drugie to jeden set go nie urządza, więc na laurach nie SPOCZNIE.


obys mial racje bo calym sercem jestem ze Stanem ale wiem co on moze zrobic ???? i przegrac nawet do 0 lub 1 ???? ja w TB w 1 secie nie wierze ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Tak swoją drogą to niezła patologia, żeby mecze decydujące o awansie z tej samej grupy grać o różnych godzinach.
 
H 902

hank

Użytkownik
Tak swoją drogą to niezła patologia, żeby mecze decydujące o awansie z tej samej grupy grać o różnych godzinach.
Patologia to jest system rozgrywania tego turnieju. I tak rezerwowi siedza, grac w 16, 4 rundy, od wtorku i gra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Tragiczny jest ten Wawrinka.
Głupie błędy i zero myślenia na korcie
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Zbyt dużo kasy straciliby grając dwa mecze równocześnie w tak prestiżowej imprezie.
Niby tak, ale w większości sportów gra się takie mecz równocześnie, nie patrząc na ewentualne straty, no ale w tenisie przejrzystość i uczciwość nigdy nie były najważniejsze.


up. nie znacie się, były badania i brak seksu = lepsza gra
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Pany Siekiera dał Murray 2-0 więc wiecie co z tym zrobić. Ja już Stana puściłem :]
oj panie, gdybys ty widzial co ja w nocy na csie wyprawialem ???? Tak sie napeklowalem ze pozniej spac nie moglem ????
Od teraz mowcie do mnie buk bukmacherki ???? ????
 
midq 677

midq

Użytkownik
Niby tak, ale w większości sportów gra się takie mecz równocześnie, nie patrząc na ewentualne straty, no ale w tenisie przejrzystość i uczciwość nigdy nie były najważniejsze.

up. nie znacie się, były badania i brak seksu = lepsza gra
brak seksu do 21 dni to lepsza gra, powyzej juz jest gorzej podobno :cool: kajs zech tez to czytal
 
deepred 781,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Tomaszewski jak zwykle żenujące przygotowanie do meczu, gość chyba zapomniał, że Cilic może wygrać z Nishikorim i cały czas błędne informacje widzom przekazuje... Dno.
@topic
Wawrinka 1 set @2,25
szczwany
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom