>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
z tym overem 3.5 może być ciężko, Włosi dobrze się bronią i właściwie tyle, Sevilla przeważa, dlatego -&gt; Sevilla U19 -0.5 przy 0:1 @1.9 w Bet365 i tyle ode mnie na dziś ????
/e: juz powinno byc 1:1, dramat co marnują
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Ktoś bardziej śledzi Rosę w PLK? Już dużo razy myślałem, że popłyną w Champions League, a oni za kazdym razem z nożem na gardle wychodzili z opresji. Dlatego zastanawia mnie czy oszczędzają się na swoim podwórku? Dwa dni temu grali mecz, a z meczów z innymi przeciwnikami wydaje się, że szanse są 50:50, co myślicie?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ktoś bardziej śledzi Rosę w PLK? Już dużo razy myślałem, że popłyną w Champions League, a oni za kazdym razem z nożem na gardle wychodzili z opresji. Dlatego zastanawia mnie czy oszczędzają się na swoim podwórku? Dwa dni temu grali mecz, a z meczów z innymi przeciwnikami wydaje się, że szanse są 50:50, co myślicie?
masz rację, wszystkie ich mecze u siebie kończą się remisem. także i dziś tak powinno być X po kursie 15 powinno wejść.
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
masz rację, wszystkie ich mecze u siebie kończą się remisem. także i dziś tak powinno być X po kursie 15 powinno wejść.
Słaba ironia, sprawdziłem to zawodnicy grali normalne minuty, ale zjawisko to jest nadzwyczaj dziwne, może przyjezdnym drużynom źle gra się na tej hali? ;P
W sumie gdybyś takiego posta napisał po pierwszym remisie to by Cię fajnie życie zgasiło, dwukrotnie :&gt;
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
z tym overem 3.5 może być ciężko, Włosi dobrze się bronią i właściwie tyle, Sevilla przeważa, dlatego -&gt; Sevilla U19 -0.5 przy 0:1 @1.9 w Bet365 i tyle ode mnie na dziś ????

/e: juz powinno byc 1:1, dramat co marnują
Cóż, jak się marnuje takie sytuacje, jak strzał z 3 metrów obok bramki, to się dostaje na 0:2 ????
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Panowie i Panie mam value na dzisiejsza koszykowke.
CSM vs Kataja
CSM win @ 2.75
ps. Nie dawajcie reputki tylko grajcie i wygrywajcie. Kto sie boi grac wysokie kursy to spokojnie moze zagrac dodatni hando na CSM.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Sa CSowcy? Jak widzicie dzisiaj Virtusow? Mnie troche dziwi ich wybor overpassa. Statystycznie to Godsent wyglada lepiej na tej mapie, a 2 mape mamy Mirrage czyli najlepsza mape Godsent ale VP tez sporo na niej gralo
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
ding to jest patol dopiero :grin::grin: wbić biała w dogrywce na czarnej to trzeba mieć talent :grin: a tak się męczyć z tym igorem to jest dopiero sztuka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom