>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Na noc jakiś dubelek, tripelek ?
Kompletnie nie mam pomysłu, tenis się skończył.
Myślałem nad Rangersami 60&#39; na lodzie, a z enbiej to w sumie może Raptorsi i LAL.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Dobrze ,że jak się okazało, że będzie dogrywka to zamknąłem ???? i tak spory + za pogranie FaZe po wysokim kursie
nie podałeś typu a teraz rozliczasz? I to jeszcze po zakończeniu już dogrywki? żenada
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Na noc jakiś dubelek, tripelek ?
Kompletnie nie mam pomysłu, tenis się skończył.
Myślałem nad Rangersami 60&#39; na lodzie, a z enbiej to w sumie może Raptorsi i LAL.
ja zagrałem takie dwa

Jets Hurricanes U 5.5 + Rangers OT ako 2.69

i Raptors -3.5 + Denver -5.5 ako 4.28
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
nie podałeś typu a teraz rozliczasz? I to jeszcze po zakończeniu już dogrywki? żenada
ja sie podpialem pod typ kolegi ,ktora sie zna na CS GO ???? wiec tylko mu publicznie dziękuje, a żenada to jest to co teraz Ty piszesz próbując zabłysnąć intelektem, którego pokładów najwidoczniej nie posiadasz albo musisz poszukać gdzieś głęboko ???? może od dupy zacznij ?
i P.S jezeli widzisz w moim poście jakieś rozliczenie to proponuję kup sobie okulary :cool::cool::cool:
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ta na pewno. Bet blokuje zawsze pod koniec mapy
ja zamknąłem przy 15:15 i nie było problemu przy 15:13 też można było.

@MrSimpson
Generalnie w Utah dalej nie gra Hill, Favors, Burks i nie wiem czy Diaw zagra czy nie ,ale to ma niewielki wpływ. Utah gra w kazdym razie bez Swoich dwóch starterów na wyjeździe, a Denver jest bardzo mocnym zespołem u siebie. Mudiay sie fajnie im rozwija moze w jego over punktowy mozna sprobowac bo Jazz bez dobrej jedynki na ten mecz wyjdzie. Dante Exum to nie ten poziom póki co. No i co tu dodać beznadziejna ostatnio forma Haywarda
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Nets - PTB
4 kwarta over 53.5 1.86
mam nadzieję na 3/3 z tego meczu ;-)
✅ 3/3 z tego meczu ???? mam nadzieję, że ktoś pomógł mi w ogrywaniu buka i skorzystał z któregoś typu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
ja zamknąłem przy 15:15 i nie było problemu przy 15:13 też można było.
Przy 15:15 są kursy odblokowane bo dogrywka ma być. W momencie jak jakiś zespół ma 15 rund to vbet blokuje kursy i już ich nie odblokowuje chyba że dogrywka będzie także damiao ma rację
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom