>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Na noc jakiś dubelek, tripelek ?
Kompletnie nie mam pomysłu, tenis się skończył.
Myślałem nad Rangersami 60&#39; na lodzie, a z enbiej to w sumie może Raptorsi i LAL.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Dobrze ,że jak się okazało, że będzie dogrywka to zamknąłem ???? i tak spory + za pogranie FaZe po wysokim kursie
nie podałeś typu a teraz rozliczasz? I to jeszcze po zakończeniu już dogrywki? żenada
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Na noc jakiś dubelek, tripelek ?
Kompletnie nie mam pomysłu, tenis się skończył.
Myślałem nad Rangersami 60&#39; na lodzie, a z enbiej to w sumie może Raptorsi i LAL.
ja zagrałem takie dwa

Jets Hurricanes U 5.5 + Rangers OT ako 2.69

i Raptors -3.5 + Denver -5.5 ako 4.28
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
nie podałeś typu a teraz rozliczasz? I to jeszcze po zakończeniu już dogrywki? żenada
ja sie podpialem pod typ kolegi ,ktora sie zna na CS GO ???? wiec tylko mu publicznie dziękuje, a żenada to jest to co teraz Ty piszesz próbując zabłysnąć intelektem, którego pokładów najwidoczniej nie posiadasz albo musisz poszukać gdzieś głęboko ???? może od dupy zacznij ?
i P.S jezeli widzisz w moim poście jakieś rozliczenie to proponuję kup sobie okulary :cool::cool::cool:
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ta na pewno. Bet blokuje zawsze pod koniec mapy
ja zamknąłem przy 15:15 i nie było problemu przy 15:13 też można było.

@MrSimpson
Generalnie w Utah dalej nie gra Hill, Favors, Burks i nie wiem czy Diaw zagra czy nie ,ale to ma niewielki wpływ. Utah gra w kazdym razie bez Swoich dwóch starterów na wyjeździe, a Denver jest bardzo mocnym zespołem u siebie. Mudiay sie fajnie im rozwija moze w jego over punktowy mozna sprobowac bo Jazz bez dobrej jedynki na ten mecz wyjdzie. Dante Exum to nie ten poziom póki co. No i co tu dodać beznadziejna ostatnio forma Haywarda
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Nets - PTB
4 kwarta over 53.5 1.86
mam nadzieję na 3/3 z tego meczu ;-)
✅ 3/3 z tego meczu ???? mam nadzieję, że ktoś pomógł mi w ogrywaniu buka i skorzystał z któregoś typu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
ja zamknąłem przy 15:15 i nie było problemu przy 15:13 też można było.
Przy 15:15 są kursy odblokowane bo dogrywka ma być. W momencie jak jakiś zespół ma 15 rund to vbet blokuje kursy i już ich nie odblokowuje chyba że dogrywka będzie także damiao ma rację
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom