>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Zieliński już jest, jeszcze trzeba poczekać na Grosickiego i Kubę i będzie można w końcu coś obstawić. Wychodzenie z piłką Słoweńców też nie najgorzej wygląda a teraz zostaniemy z jednym defensywnym i dwoma drewnami na stoperze.

Over 1,5 @ 2,00 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
domel206 802

domel206

Użytkownik
darek.sz &#39;&#39; kapustka jakby czul ze to są jego ostatnie chwile&#39;&#39;

o skurczybyk ????
słowenia over 1.5 bramki @ 6.50
po takim kursie grzech nie zagrac Polacy coraz bardziej zapedzaja się pod pole karne słowenii to moze skonczyc sie jakas kontra
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja mam wrażenie, że to nie jest totalnie gra Cilica. Bazuje na błędach Murraya, wygrywa mało piłek. Jak ma szansę to i tak gra defensywnie. Dla mnie to jest słaba gra.
Nawet jak atakuje to wyrzuca proste piłki jak teraz ten FH na rakietę a i tak w aut. Zero ryzyka w nim było prócz tego że miał być głęboki. Bez kątów.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Zieliński już jest, jeszcze trzeba poczekać na Grosickiego i Kubę i będzie można w końcu coś obstawić. Wychodzenie z piłką Słoweńców też nie najgorzej wygląda a teraz zostaniemy z jednym defensywnym i dwoma drewnami na stoperze.

Over 1,5 @ 2,00 Bet365
✅ Wystarczyła pierwsza akcja Kuby i po sprawie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie ugra chyba Cilić tych 6 gemów. Widać po nim, że jest spięty jak cholera. Nie ma luzu.
Wystarczy, że siądą 2-3 piłki Murrayowi i będzie po sprawie.
Myślałem że wyjdzie do tego meczu bez kompleksów bo co może stracić ale jak widać ciężko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom