>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
To że w ogóle się w nie wdaje to już błąd. Przecież to samobójstwo na takim korcie, ze Szkotem.
Lol, ma nawalać na ślepo? Widziałeś trzeciego gema, gdzie Murray wywalał po autach?
Ale że chłopaki zabawią się w WTA to się nie spodziewałem.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Biorąc pod uwagę że dałbym go pod w okolicach 30 miejsca w rankingu napastników to mogę napisać że dobry, chociaż zapowiada się na jednosezonowy wystrzał.

Po pierwsze w polskiej lidze nie ma świetnych piłkarzy w skali światowej, ewentualnie może byc jakiś świetny jak na polską lige, ale zważywszy, że ta jest mocno przeciętna to nic nie znaczy.
Po drugie z tej ligi jeżeli chce się zrobić jakąkolwiek karierę, to trzeba wyjechać w wieku maksymalnie około 22 lat, inaczej się przepada.
Po trzecie każdy z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie już jako nastolatek był sporym talentem, żaden wielki piłkarz nie wyskoczył nagle w wieku 24 lat.
Po czwarte 24 latek grający nieregularnie w polskiej lidze nie zasługuje na określenie świetny, bo jest zwyczajne dewaluowanie tego słowa.
Pozwole sobie nie zgodzić się z 3cim punktem, żeby zostać wielkim piłkarzem trzeba mieć nie tylko talent, ale i SZCZĘŚCIE, jest mnóstwo utalentowanych zawodników o których nigdy nie słyszałeś, biegają w 2 lidze na przykład, możesz mieć umiejętności i predysopozycje ale jak Cie nie zauważą w niższej lidze albo przyjadą na Twój mecz jak akurat zagrasz przeciętnie to masz pecha i będziesz tam grał jeszcze przez kilka sezonów, i uwierz mi, to, że ktoś dzisiaj ma 25 lat i nie miał szans zagrać na wysokim poziomie nie znaczy, że nie ma predyspozycji do tego, żeby być jak to napisałeś &#39;wielkim piłkarzem&#39;.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Biorąc pod uwagę że dałbym go pod w okolicach 30 miejsca w rankingu napastników to mogę napisać że dobry, chociaż zapowiada się na jednosezonowy wystrzał.
Po pierwsze w polskiej lidze nie ma świetnych piłkarzy w skali światowej, ewentualnie może byc jakiś świetny jak na polską lige, ale zważywszy, że ta jest mocno przeciętna to nic nie znaczy.
Po drugie z tej ligi jeżeli chce się zrobić jakąkolwiek karierę, to trzeba wyjechać w wieku maksymalnie około 22 lat, inaczej się przepada.
Po trzecie każdy z najlepszych obecnie piłkarzy na świecie już jako nastolatek był sporym talentem, żaden wielki piłkarz nie wyskoczył nagle w wieku 24 lat.
Po czwarte 24 latek grający nieregularnie w polskiej lidze nie zasługuje na określenie świetny, bo jest zwyczajne dewaluowanie tego słowa.
Dla mnie jest świetny jak na warunki Polskiej ligi. Może to nie będzie gwiazda na miarę Lewego, ale solidny rzemieślnik, który wyrobił sobie taką markę jak chociażby Boruc.
Można wyjechać za młodu, będąc określanym jako talent, a potem wrócić i nawet nie zbliżyć się do poziomu sprzed wyjazdu vide Pawłowski.
 
H 902

hank

Użytkownik
Lol, ma nawalać na ślepo? Widziałeś trzeciego gema, gdzie Murray wywalał po autach?
Ale że chłopaki zabawią się w WTA to się nie spodziewałem.
Nie masz pojęcia o czym piszesz. Co mnie obchodzi jeden gem, przecież to oczywiste że na przestrzeni całego meczu więcej piłek zepsuje Chorwat.
Cilic do wygrania potrzebuje serwisu i bezkompromisowej gry zza końcowej, a serwis już zgubił 2 razy, więc o czym my tutaj rozmawiamy, szybkie 2:0 dla Szkota.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dzisiaj na darta
Taylor więcej 180&#39; (1.57) ✅
van Gerwen więcej 180&#39; (1.57) ✅
AKO: 2.46 ✅
Durrant więcej 180&#39; @ 1.72 - tutaj co prawda było 2.00, ale dalej warte gry.
wszystko bet365
Pierwszy kupon do księgarni ;)
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Z 1-14 pewnie nie ugrają, ale przy 3-12 i dobrym kusie zastanowiłbym się nad graniem. Taka specyfika mapy. No, ale grałeś to pewnie wiesz o tym.
o tym piszę, rozumiem 3-12, 4-11, wyżej to już bardzo dobrze, ale żeby ledwo ugrąć ostatnią rundę to trochę przykre, tyle trenują i tutaj wszystko było nie przemyslane ;d
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Lol, ma nawalać na ślepo?
Kto mówi, że na ślepo? Po prostu musi grać ryzykownie. Robił to w Cincinnati i to jest klucz. Inna sprawa, że jeden taki mecz wyjdzie, a trzy nie, lecz innej drogi nie ma. W wymiany z Andym to już Ferrer od wieków wchodzi i wszyscy wiemy, jak kończy.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
o tym piszę, rozumiem 3-12, 4-11, wyżej to już bardzo dobrze, ale żeby ledwo ugrąć ostatnią rundę to trochę przykre, tyle trenują i tutaj wszystko było nie przemyslane ;d
Przecież oni w tym składzie grają od kilkunastu dni, to nie mam pojęcia o czym ty mówisz.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Setkic - Kurd~~
5-3 7-9 znów, no TB jeśli ktoś chce grać na 100% TB zapraszam grać przeciwko, przy 7-7, piłka po taśmie przewineła się Kurd~~ 2cm niżej i była by setówka dla Setkic, wszystko na złosc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom