>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
a ile tych punktów rzucił? oglądałem ten mecz z tego co pamiętam i mając 30 pkt, rzucił 2 FT w końcówce
Właśnie się zabieram za oglądanie, ale nie sądzę, by był jakiś błąd już teraz skoro nba.com poprawiło na 30... Pytanie tylko czy po 2 dniach Betano ma prawo rozstrzygać to na swoją korzyść. Jestem po prostu ciekawy, czy zrobiliby tak w drugą stronę bez uprzedniego proszenia się o swoje.
E: Może było jakieś goaltending lub rzucił ktoś inny. Często tak bywało jak się śledziło play-by-play. Póki co bez konsekwencji. Pierwszy raz mam taką sytuację.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Właśnie się zabieram za oglądanie, ale nie sądzę, by był jakiś błąd już teraz skoro nba.com poprawiło na 30... Pytanie tylko czy po 2 dniach Betano ma prawo rozstrzygać to na swoją korzyść. Jestem po prostu ciekawy, czy zrobiliby tak w drugą stronę bez uprzedniego proszenia się o swoje.
Właśnie sprawdziłem też, że faktycznie 30 podają, z drugiej strony mają recap, na którym jak byk &quot;Anthony Davis has 32 points as the Pelicans defeat the Bucks 112-106.&quot; Pewnie po czasie jakieś punkty które mu zaliczyli zweryfikowali inaczej, ale trudno byłoby dojść do tego.
Co do Betano to musiałbyś sprawdzić czy ich regulamin im to umożliwia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Właśnie sprawdziłem też, że faktycznie 30 podają, z drugiej strony mają recap, na którym jak byk &quot;Anthony Davis has 32 points as the Pelicans defeat the Bucks 112-106.&quot; Pewnie po czasie jakieś punkty które mu zaliczyli zweryfikowali inaczej, ale trudno byłoby dojść do tego.
Co do Betano to musiałbyś sprawdzić czy ich regulamin im to umożliwia.
&quot;niestety nie posiadamy punktu o tym mowiacym jednakze wszelkie zaklady sa rozliczane zgodnie z oficjalnymi statystykami, jezeli one ulegaja zmianom i otrzymamy taka informacje wszystkie zaklady zostana rozliczone na podstawie nowych statystyk spotkania&quot;
Taką odpowiedź otrzymałem. Nie mają w regulaminie, ale zabrali... Kłócić się czy nie ma sensu?
Po upływie 3,5 dnia rozliczyli. Trochę nie fair.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Raonića z Monfilsem ? Jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć jak wyglądała forma Francuza i czy któryś z graczy miał jakiekolwiek problemy zdrowotne. Odwdzięczę się reputą :p
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
&quot;niestety nie posiadamy punktu o tym mowiacym jednakze wszelkie zaklady sa rozliczane zgodnie z oficjalnymi statystykami, jezeli one ulegaja zmianom i otrzymamy taka informacje wszystkie zaklady zostana rozliczone na podstawie nowych statystyk spotkania&quot;

Taką odpowiedź otrzymałem. Nie mają w regulaminie, ale zabrali... Kłócić się czy nie ma sensu?

Po upływie 3,5 dnia rozliczyli. Trochę nie fair.
Nie wiem jak oni do tego podchodzą, w całorocznym np. często mozna coś ugrać w podobnych sytuacjach, zawsze możesz spróbować na czacie jeszcze raz.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Nie wiem jak oni do tego podchodzą, w całorocznym np. często mozna coś ugrać w podobnych sytuacjach, zawsze możesz spróbować na czacie jeszcze raz.
Rzetelny pan na czacie zakończył rozmowę podczas pisania mojej odpowiedzi na to:
&quot;zaklady sa rozliczane najszybciej jak to mozliwe jednakze tutaj jest mowa o zmianie w statystykach, w takim wypadku takze musimy zmienic rozliczenie zakladu&quot;
Walę do supportu. Tu nie chodzi o te 187 zł tylko o całość. Po 3,5 dnia zmienili decyzję.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Raonića z Monfilsem ? Jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć jak wyglądała forma Francuza i czy któryś z graczy miał jakiekolwiek problemy zdrowotne. Odwdzięczę się reputą :p
Słabo Monfils, widać, że nie grał i nie jest w uderzeniu. Oczywiście jak zwykle pajacował. Raonić go punktował jak chciał. Ze zdrowiem , nie wiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom