>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Spencer Hawes. Nie wiem czy to nie on wcześniej akcję nie trafił open layup.
To jest niezły łak, fakt. Jeszcze nie tak dawno był częścią &quot;genialne&quot; ławki LAC, która potrafiła w parę minut uwalić każdą przewagę ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Taką miałem czutkę, że to Grecja wyrówna jeszcze :jezora: Nic nie stawiałem, bo kasy nie mam wpłaconej, ale właśnie dobrze, że sobie dużo tu osób pozamykało te zakłady na Bośnię ????
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
ja zamknalem abo teraz mieli 100% i boje sie ze sie zemsci ???? zamykaj wiele nie stracisz jak zamkniesz ???? a wiesz jak to jest kiedy wpada bramka w 90 minucie ????

ja czekam na 2 bramke bosni bo sporo kasy na mnie czeka


a co ja ku... prorok ?
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
✅

no i chyba moje slowa sie sprawdzily w 100%

Portugalia - Łotwa over 3,5 @1.72 ✅
za ciosem łotysze bd probowali wiec krystian bd chcial strzelic ta 2 bramke ale teraz juz bez szalenstw ze stawka


dorzucamover 8 roznych w meczu Belgów @ 1.83 ✅
do tej pory jest 7 zostalo okolo 19 minut wiec 2 rozne w koncowce mozliwe tymbardziej ze jakies zmiany zaraz bd wiec cos moze rusza


to był moj dzien ????
BTW ladnego dubla skrecilem z overem ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Taką miałem czutkę, że to Grecja wyrówna jeszcze :jezora: Nic nie stawiałem, bo kasy nie mam wpłaconej, ale właśnie dobrze, że sobie dużo tu osób pozamykało te zakłady na Bośnię ????
Bośnia wjebała na własne życzenie. Przy odrobinie sprężenia spokojnie mogli wcisnąć jeszcze ze dwa gole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom