>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ok. rodzina mi już nie da spokojnie obejrzeć drugiego meczu i na sucho daję po małej stawce over 2,5 - kiedyś ta &quot;overownia&quot; w Australii odpali i oby to było dziś ????
GL! i Pozdrawiam miłośników A-league!
 
qlimaxerr 245

qlimaxerr

Użytkownik
Ty na poważnie takie typy polecasz ale chyba ich nie stawiasz? Przecież ta liga to patologia do kwadratu jak tam można coś realnie typować 50/50 prawie każdy mecz, a pisanie do tego analiz to :]
Tak jak sobie ogladam koncowke 2go i poczatek 3go seta, to KBC jest gorsze, ciezko im o przebicie sie przez siatke, moga wygrac tylko dzieki slabej postawie Seulu ;p
 
L 237

lookash

Użytkownik
Wczoraj z overków 2.5 na eliminacje(oprócz meczu Niemców) można było zrobić ako 475, oczywiście Słowenia nie weszła(mi zepsuli zmodyfikowaną taśme z overami z ako 150). W przyrodzie nic nie ginie więc dziś pewnie underowy dzień ;)
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Ja już straciłem orientację co do niektórych klonów? Wychodzi na to że jestem tutaj jednym z weteranów, a tak naprawdę to niektórzy z 2016r. sklonowali się z10 razy ????
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
Witam, Puscilem kupon w betssonie niestety nie zaznaczylem dodatkowo ze ma byc to kupon promocyjny(zwrot jesli bedzie porazka), dlatego chcialem puscic drugi kupon zeby to wykorzystac. Niestety nie mam przyzaznaczaniu:
5. W celu postawienia swojego zakładu bez ryzyka należy zaznaczyć niebieskie pole na kuponie po wybraniu swoich kursów.
Czy bonus przeszedl automatycznie na 1 kupon?
Jak to sprawdzic?
Pozniej do usuniecia
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka - Korea Kobiety

KGC vs GS Caltex Seoul 1 @ 2.00 Bet365



Gospodynie mocno się postawią. Nie tak dawno przegrały co prawda 2-3 na wyjeździe, ale mecz był wyrównany. Teraz własna hala i co ważne liderka Samantha Middleborn w coraz to lepszej formie. Całe Caltex mnie nie przekonuje i też Amerykanka Gray nie do końca spełnia oczekiwania klubu. Brakuje tam pomocy ze strony Koreanek i często nawet niezła forma liderki na niewiele się przydaje.
✅✅✅ 3:2 (22:25,25:22,21:25,25:21,15:10)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom