>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Zastanawiam się, czy nie pograć już teraz Cilića w meczu z Wawrinką. Zapewne za chwile zaczną się spore spadki na Cilića.
Już delikatne się zaczynają. ;)

Ja na wieczór kminię Murray/Soares i coś w stronę Cilicia. Tylko nie wiem, gem, set, czy cały mecz. ????
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
ESpadon- Jastrzebski handi -14.5 pkt @ 2 tutaj mecz wieczorem dopiero ale warto zwrocic uwage na ten typ

panowie dla mnie ten typ to perła. pisalem o tym w TD
statystyki pokazują +, oliva w gazie, masny muzaj nie widze innej opcjii.
w Espadonie nie ma klimatu i nie będzie sa poprostu za slabi na takich rywali ????


i na 14:00 z MHL
Belye Medvedi vs Kuznetskie Medvedi
over4.5 @ 1.5 sportingbet ✅bardzo lałtwo
over5,5 @ 2 sportingbet ✅łatwo

tutaj typ wzięty pod uwagę z uwagi na dyspozycje i h2h która daje duże szasne na ten górny overr bo 4.5 to powinno byc łatwo ????


a z TENISA
moim skromniutkim zdaniem
Nishikori wygra 1 seta @ 1.8 ✅ tutaj akurat zgodnie z planem

tutaj kazdy buk ma podobny kurs ???? za typem przemawia to że Stasiek potrzebuje czasu, przegra jednego gema moze cos mu nie podpasowac i Keii nie bedzie czekal pomimo że jego serwis jest slabszy od Staska.
raczej na sama wygrana nie ma co grać bo Stan jest nieobliczalny i dopoki nie wyjdzie na kort nie wiemy co moze sie stac, ale przegrana 1 seta wydaję się bardziej prawdopodobna ????


czekam na siatkówke, mialem te 3 mecze na 1 kuponie i moge zamykac z duzym zyskiem ale chyba zostawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom