>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Polecam zagrać w Bwin na seta dla Garcii w jutrzejszym meczu. Pliskova dziś 4 godziny na korcie, jutro to odczuje. Póki jest kurs @ 1.75 warto grać. Nie mam czasu na analizę, więc wrzucam tutaj. Do Was należy wybór ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Oddała mecz bez walki....całkowita olewka jak Pisia na Olimpiadzie.Domyślam się,że kasa pewnie licha do podniesienia w tych rozgrywkach..
Finał Davis/Fed Cup to wydarzenie ponad miarę. Tutaj już naprawdę trzeba by być totalną p.... żeby nie grać na 110%. Naturalnie już inną kwestią jest to, że danego dnia może iść słabiej.

@szymon1989

Dobry decider grupowy się szykuje. BO3 SK - NaVi ????
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Finał Davis/Fed Cup to wydarzenie ponad miarę. Tutaj już naprawdę trzeba by być totalną p.... żeby nie grać na 110%. Naturalnie już inną kwestią jest to, że danego dnia może iść słabiej.

@szymon1989

Dobry decider grupowy się szykuje. BO3 SK - NaVi ????
Jak obstawiasz? ja mysle ze SK bierze zastanawiam sie nawet nad -1,5
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jak obstawiasz? ja mysle ze SK bierze zastanawiam sie nawet nad -1,5
Ja znam Navi jako bardziej lanową ekipę. Nie wiem ale wydaje mi się, że Navi ogarnie jedną mapę. Jak SK grywa na Nuke ? Ciekawe co Navi wybierze jako swoją mapę bo w sumie jest kilka opcji. CHociaż nie chyba jedna dd2. SK na niej grywa bardzo przeciętnie i tutaj bym upatrzywał szansy. Wg. mnie to też może mieć znaczenie. SK może wybrać train czy overpass czy cbble ale problem taki, że Navi na tych mapach też jest bardzo mocne.
Ciekawy pojedynek, zależy od kursów.
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Ja znam Navi jako bardziej lanową ekipę. Nie wiem ale wydaje mi się, że Navi ogarnie jedną mapę. Jak SK grywa na Nuke ? Ciekawe co Navi wybierze jako swoją mapę bo w sumie jest kilka opcji. CHociaż nie chyba jedna dd2. SK na niej grywa bardzo przeciętnie i tutaj bym upatrzywał szansy. Wg. mnie to też może mieć znaczenie. SK może wybrać train czy overpass czy cbble ale problem taki, że Navi na tych mapach też jest bardzo mocne.

Ciekawy pojedynek, zależy od kursów.
SK slabo gra nuke, raczej banowali, unikali gry na nuke
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
SK slabo gra nuke, raczej banowali, unikali gry na nuke
Pytanie jak Navi na tej mapie bo jednak europejskie ekipy przerastają te zza oceanu na tej mapie. Ale z tego co kojarzę Navi też raczej nie grywa tej mapy. Ale jakbym miał stawiać to Navi wybiera dd2 gdzie wg. mnie będą faworytem. SK pewnie train. Pytanie co będzie 3 mapą.
Wg. mnie 3 mapą musi być coś z dwójki cbble lub overpass a na tych dwóch mapach obie ekipy grają bardzo dobrze no i też wiele będzie na takim overpassie zależeć po jakiej stronie zacznie SK bo oni mają zdecydowanie mocniejszą stronę CT.
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Pytanie jak Navi na tej mapie bo jednak europejskie ekipy przerastają te zza oceanu na tej mapie. Ale z tego co kojarzę Navi też raczej nie grywa tej mapy. Ale jakbym miał stawiać to Navi wybiera dd2 gdzie wg. mnie będą faworytem. SK pewnie train. Pytanie co będzie 3 mapą.
cobble 3 mapa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom