>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
ted 12,8K

ted

Forum VIP
dziś ładnie mozna było zarobic grajac przeciw Rzeszowowi w siatce, tak sie zastanawiam jakim cudem na Piłe u siebie dali @ 8
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
EnVy pokazali jak przegrywać &quot;NIE&#39; z klasą, overpass 4-11 ugrywają dogrywkę, mają 18-16, 5 na 3 i tracą 6 rund pod rząd, dobra nie ich mapa, nuke ugrywają 6 rund po TT, potem pistoletówkę i co? tracą 7 rund pod rząd grając w CT, raka pokazali klasowego
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
EnVy pokazali jak przegrywać &quot;NIE&#39; z klasą, overpass 4-11 ugrywają dogrywkę, mają 18-16, 5 na 3 i tracą 6 rund pod rząd, dobra nie ich mapa, nuke ugrywają 6 rund po TT, potem pistoletówkę i co? tracą 7 rund pod rząd grając w CT, raka pokazali klasowego
do przewidzenia bylo, sa bez formy a G2 to druzyna ktora lepiej gra strone tt na kazdej mapie
 
C 334

copper

Użytkownik
Kvitova chora dziś? Kontuzja jakaś? że przegrywa z Garcia?
e: Dobra widze, wyrzuca wszystko co moze i jak tylko moze.
Oddała mecz bez walki....całkowita olewka jak Pisia na Olimpiadzie.Domyślam się,że kasa pewnie licha do podniesienia w tych rozgrywkach..
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja idę w stronę Optic. Wg. mnie są duuuuuużo lepszą ekipą, robiącą regularne postępy. Do tego oni grają dobrze na wielu mapach, więc przy BO3 wg. mnie są zdecydowanym faworytem. Heroic trafiło na Liquid które zagrało tragicznie i G2, które przegrało masę cluchy i sytuacji, których przegrać nie powinni. Optic mam nadzieję nie popełni tego błędu.
Vasco karny ????
W dziale sporo propozycji ciekawych z Brazylii.
Vasco 2:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom