>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Zamykam z zyskiem 80% przy stanie 6-7 7-5 2-0. Za często szczwany kursy blokuje, śmierdzi mi jakimś kreczem/wałem/whatever.
Tez chce ale nie mogę :;/:
Zamknąłem z zyskiem 60% ale zadowolony jestem bo i singiel i dubel siedzi ;)
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Panowie taki mam mały problem. Wczoraj podpity poszedłem puścić mecze w jakimś nowym buku IV Bet i wracając kupon mi się przedarł (na tym kodzie czytniczym). Przedarł się leciutko i nie chce baba hajsu wypłacić, a 350 do wyjęcia, więc szkoda. I tu pytanie do Was czy to możliwe, żeby nie było jakiegoś kodu jak np. w Fortunie, bo mówi, że nie ma. Muszą być przygotowani na takie akcje, przecież to wystarczy lekko pognieciony kod i nie przeczyta.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Higgins @2.10 lekko, póki co prezentuje się lepiej niż &quot;Rakieta&quot; i na pewno do końca będzie zacięty mecz, Ronnie słabo i tyle. bet365
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Panowie taki mam mały problem. Wczoraj podpity poszedłem puścić mecze w jakimś nowym buku IV Bet i wracając kupon mi się przedarł (na tym kodzie czytniczym). Przedarł się leciutko i nie chce baba hajsu wypłacić, a 350 do wyjęcia, więc szkoda. I tu pytanie do Was czy to możliwe, żeby nie było jakiegoś kodu jak np. w Fortunie, bo mówi, że nie ma. Muszą być przygotowani na takie akcje, przecież to wystarczy lekko pognieciony kod i nie przeczyta.
Pierdzieli głupoty,musi miec to w systemie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Muszą być przygotowani na takie akcje, przecież to wystarczy lekko pognieciony kod i nie przeczyta.
Czemu musza? Dla nich to czysty zysk, zniszczony kupon=kasa zostaje u buka. Spróbuj może w innym punkcie a jak to nie pomoże to może zadzwoń do suportu
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Gojowczyk mistrz TB 3-2, 2 podania, pierwsz przy siatce smatch z 5m w aut, a później pierwszy podwójny w mecz, mistrz i z 3-2 robi sie 3-6 mózg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom