>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Witam wszystkich
wszystko mi wchodzi z Floorbala oby Sorweta dała rade 10,5 goli ,bede szczęśliwy,a hokeja gram z Whl Ligi o 3 na gole bo moga być jaja w 1 hokeju a kurs 1.70 na Lethbridge Hurricanes - Kootenay Ice tem mecz powinien być overowo moim zdaniem ???? a na 1 już kurs zleciał na 1.60
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Witam wszystkich
wszystko mi wchodzi z Floorbala oby Sorweta dała rade 10,5 goli ,bede szczęśliwy,a hokeja gram z Whl Ligi o 3 na gole bo moga być jaja w 1 hokeju a kurs 1.70 na Lethbridge Hurricanes - Kootenay Ice tem mecz powinien być overowo moim zdaniem ???? a na 1 już kurs zleciał na 1.60
Nic nie rozumiem z postów tego gościa, ale wiem, że to forum potrzebuje takich ludzi. Nie wiem stary, czy wygrywasz, czy przegrywasz i jak dużo przeznaczasz na narkotyki, ale nie przestawaj tutaj pisać. Na końcu zaryzykuję stwierdzenie - dobre typy, pozdro !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nic nie rozumiem z postów tego gościa, ale wiem, że to forum potrzebuje takich ludzi. Nie wiem stary, czy wygrywasz, czy przegrywasz i jak dużo przeznaczasz na narkotyki, ale nie przestawaj tutaj pisać. Na końcu zaryzykuję stwierdzenie - dobre typy, pozdro !
Mam to samo. Nie wiem czy j. polski to twój podstawowy język ale naprawdę nie da się tego czytać. Szczerze często nie rozumiem o co chodzi i co stawiasz.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Nic nie rozumiem z postów tego gościa, ale wiem, że to forum potrzebuje takich ludzi. Nie wiem stary, czy wygrywasz, czy przegrywasz i jak dużo przeznaczasz na narkotyki, ale nie przestawaj tutaj pisać. Na końcu zaryzykuję stwierdzenie - dobre typy, pozdro !
Tez nic nie rozumiem, ale Tomcia szanuj. W swoim temacie podaje super typy, gra po 30 kola na kupon. Raz nawet zaszalal i 160 kafli postawil, wariat. Ten to ma nerwy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Vive super mecz rozgrywa zaglądałem z 10 minut temu było 7:5, teraz patrzę 7:10
dla czego maja takie przestoje? To wygląda jakby ustawiali ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom