>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja ten wasz bet dnia potraktowałem z przymrużeniem oka, wczoraj już NHL zabił moją wiarę w pewniaki.
Haifa - Moscow
Under 1,5
1.66
Całoroczny

Zawsze coś. ✅
Meczu nie widziałem, ale jesli coś ma overować, to powinno już w pierwszej połowie, aa u młodziaków zawsze niewiadomym pozostaje forma dnia
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Czy Murray chociaż raz minął Keia, gdy ten był przy siatce, poza tym setem, kiedy piłka po taśmie przeszła obok Japońca? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Czy Murray chociaż raz minął Keia, gdy ten był przy siatce, poza tym setem, kiedy piłka po taśmie przeszła obok Japońca? ????
Może raz, ale wątpię.

Rąbie jak drzewa w lesie
 
wall 365

wall

Użytkownik
Znojmo - Vlasim // piłka nożna
2:3 póki co, myśle, że w tym meczu na na koniec może paść:
REMIS @4.00 aktualnie, można poczekać aż się podniesie
ps. niebawem dam fajny kursik 9 ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja wiem, że Kei brak zasięgu nadrabia dynamiką, ale jednak nie móc minąć go przy siatce to trochę wstyd.

Andy jest tak jednowymiarowy, że bez Passingów nie istnieje.
Japończyk sam się dobije
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
KEI ???? ???? ????
Trzymaj to teraz głupi rudzielcu.
Btw, też macie wrażenie, że sędziowanie na tym turnieju to dramat? Gdyby Murray nie sprawdził, byłoby dawno po gemie.
 
wall 365

wall

Użytkownik
Znojmo - Vlasim // piłka nożna
2:3 póki co, myśle, że w tym meczu na na koniec może paść:
REMIS @4.00 aktualnie, można poczekać aż się podniesie
ps. niebawem dam fajny kursik 9 ????
w momencie kiedy kliknąłem wyslij padła bramka, mecz pod obserwację, jesli ktoraś drużyna strzeli gram znowu remis, chyba, że zostanie 3:3 juz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
jakiego buka polecacie który ma dobry bonus typu +100%/200% od depozytu albo najlepiej coś w stylu zakład bez ryzyka, prócz sportingbet, bet365,betsson,unibet, expect, betclic ? ktoś ma coś ciekawego?
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
jakiego buka polecacie który ma dobry bonus typu +100%/200% od depozytu albo najlepiej coś w stylu zakład bez ryzyka, prócz sportingbet, bet365,betsson,unibet, expect, betclic ? ktoś ma coś ciekawego?
na betolimp byl ostatnio freebet 100% depozytu do 400zl.

Obrot dosc prosty, zobacz sobie w dziale
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
jakiego buka polecacie który ma dobry bonus typu +100%/200% od depozytu albo najlepiej coś w stylu zakład bez ryzyka, prócz sportingbet, bet365,betsson,unibet, expect, betclic ? ktoś ma coś ciekawego?
WilliamHill ma podwojenie na zakład do 25f =125pln
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom