>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Blisko tam było, jeszcze ten słupek na koniec. Ale Pekerman to przeszkadzał w grze, bo nie rozumiem jak można było zrobić w przerwie zmianę 1za1 na 8-ce i próbować gonić wynik tym środkiem pola na poziomie ekstraklasy. Co piłki dotknęli to kopali się po czołach.

Lekką ręką ten BTS był do zrobienia. Argentyna się mocno cofnęła i dawała atakować. J/w, debilne decyzje.
Spoko, już przecież w pierwszej połowie mogli coś ustrzelić. Nie lubią mnie te eliminacje poza Europą, zawsze czegoś braknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Coś słabo hokej mój tylko 1-0 a mam 4,5 London wszedł 6,5 i Ahl też weszło tylko ten co polecałem lipe odwala ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Można 0,5 połowe spróbować Brazyli ???? ale niewiem czy wpadnie oby wpadło będzie lepiej dlamnie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No tak ja się martwie o 0,5 a nie wspomne o 1,5 ???? jak nic nie wpadnie to będzie lipa zemną i od nowa trza będzie grać .ciagle wpłacam ,kurde oby stzrelili przed przerwą ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No tak szkoda gadać co oni robją ,oby w 2 padały szybko gole bo mam strasznego nerwa ,jeszce taki nie byłem nigdy jak teraz ????
Trzymam kciuki za 2 gole
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
0-0 Przerwa kurde hokej mój 2-2 i jeszcze ponad 18 min gry 1 chyba wpadnie co polecałem ten mecz o 2 z Ahl ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Medical tigers 1-0 wrescie stzrelili ,ale Brazylia uwali albo 20 tyś ,albo 30 tyś jak nie wpadnie nic ,kurde ja mam coś z tymi golami padaczke ,tylko Argentyna nie zawaliła
Co zrobić panowie ,chyba piłke przestaje grać ,sam hokej będe leciał i siatkę i moż ekosza i ręczną .Niemam pomysłu co się dzieje z Brazylią ????
 
H 164

hector

Użytkownik
Medical tigers 1-0 wrescie stzrelili ,ale Brazylia uwali albo 20 tyś ,albo 30 tyś jak nie wpadnie nic ,kurde ja mam coś z tymi golami padaczke ,tylko Argentyna nie zawaliła
Co zrobić panowie ,chyba piłke przestaje grać ,sam hokej będe leciał i siatkę i moż ekosza i ręczną .Niemam pomysłu co się dzieje z Brazylią ????
Jeszcze jest 45 minut - z Ekwadorem też po pierwszej było 0:0.
Bledzie dobrze.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuję oby w 2 stzrelali i to 3 gole każdy będzie szcześliwy ide po picie w przerwie meczyku ????
Hokej 2-0 to wejdzie za 10 tyś ,ale Brazylia się opierdziela ???? gola chce chociaż 1 ,trudno moge przeboleć 10 tyś a jak nie to trudno Brazylia zawodzi na całej lini
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje 20 tyś obronione teraz walka o 10 tyś oby stzrelili ,miałes rację co do tych goli ????
Jeszcze raz Dziękuję
Dałem ci pk za gola ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom